Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-5°
31 lipca 2018

Olimpijczyk trenuje z JKH. Dołączy do klubu?

Olimpijczyk trenuje z JKH. Dołączy do klubu?
fot. storyblocks.com

Od poniedziałku z drużyną JKH GKS Jastrzębie do sezonu przygotowuje się znany słowacki hokeista, Marek Hovorka. Uczestnik ostatnich Mistrzostw Świata Elity oraz Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang będzie trenował w Jastrzębiu przez najbliższe dwa tygodnie. Najprawdopodobniej jednak nie dołączy do klubu.

Obecność gwiazdy światowego formatu wynika z czystej grzeczności klubu. Ze względu na znajomość pomiędzy ojcem Marka, Milanem Hovorką, a szkoleniowcem JKH Robertem Kalaberem klub zezwolił zawodnikowi na dwutygodniowy pobyt w Jastrzębiu-Zdroju. Nie jest to więc okres testowy, po którym zawodnik będzie chciał dołączyć do drużyny.

Milan Hovorka to wielokrotny reprezentant Słowacji. Urodził się w Dubnicy nad Wagiem, ale jego pierwszym klubem był MHC Martin. Jego kariera wiąże się z ligą słowacką i czeską. Ostatnim klubem Hovorki były HC Koszyce.

Podczas ostatnich Mistrzostw Świata Elity, które rozgrywano w Danii Hovorka wraz ze Słowacją 9. miejsce. Zdecydowanie lepiej nasz gość zaprezentował się w klasyfikacji najszybszych zawodników, zajmują wysokie czwarte miejsce. Marek Hovorka pozostawił za sobą między innymi Patricka Kane'a, czy Connora McDavida.

Treningi z drużyną seniorów JKH GKS Jastrzębie pomogą zawodnikowi utrzymać formę na odpowiednim poziomie, co powinno pozytywnie wpłynąć na poszukiwanie nowego pracodawcy. Jego obecność powinna przynieść korzyści również młodym zawodnikom naszego zespołu, którzy będą mogli co nieco się nauczyć od doświadczonego napastnika.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!