Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 sierpnia 2018

Małżeństwo nie odpuściło pijakowi

Małżeństwo nie odpuściło pijakowi
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mężczyzna z Radlina jechał „wiślanką”, będąc pod wpływem alkoholu. Zatrzymało go małżeństwo z Jastrzębia.

Dzięki postawie dwójki jastrzębian, którzy zatrzymali na „wiślance” pijanego kierowcę być może udało się zapobiec tragedii. Kierowcy grozi teraz do 2 lat więzienia.

- W sobotę po 18.00 policjanci z Żor i Pawłowic zostali zaalarmowani, że popularną "wiślanką" porusza się kierowca, który najprawdopodobniej jest pijany. Choć mężczyzna przed przybyciem patrolu zdążył porzucić pojazd i uciec pieszo jego zatrzymanie było tylko kwestią czasu. Wszystko to za sprawą wzorowej postawy obywatelskiej małżeństwa z Jastrzębia-Zdroju, które zareagowało przerywając swoja podróż - informują policjanci.

Podczas, gdy mąż pozostał w samochodzie, aby policjantom wskazać porzucony pojazd, jego żona cały czas podążała za nieodpowiedzialnym kierowcą. Nie spuszczając go ani na moment z oczu po chwili wskazała go interweniującym mundurowym. Uciekającym mężczyzną okazał się 57-latek z Radlina, u którego badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

57-letni kierowca daewoo wkrótce usłyszy zarzuty, grozi mu wysoka kara grzywny, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet do 2 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Hmmm01.08.2018 20:59

@do ccm----jest wszystkim co wymieniłeś ×2

Brak reakcji01.08.2018 17:46

To proszenie się o tragedie dla siebie. To pijani zabijają niewinne osoby najczęściej. Skąd się biorą głupcy, którzy tego nie rozumieją. Przypomnijcie sobie ile osób zginęło w Jastrzębiu zabitych przez pijanych. Chyba najokrutniejsze morderstwo zdarzyło się na Jana Pawła II którą jechała kobieta w ciąży. Z bocznej ulicy wyjechał pijany i uderzył w bok samochodu kobiety. Zginęła na miejscu.

do CCM01.08.2018 17:37

A ty kim jesteś? Drobną pijaczyną, złodziejem, niedorozwiniętym głupkiem, ... ? Przedstaw się !

SB 01.08.2018 14:41

To podobno ten sędzia co to ukradł kobiecie 50 zł na stacji benzynowej i został uniewinniony.

CCM01.08.2018 13:26

Małżeństwo UFO (Ukryci Funkcjonariusze Ormo)

gość01.08.2018 12:33

Brawo. Nie reagujesz akceptujesz!!!

inzynier BOLEK01.08.2018 9:07

no Prezydentówno narodz ich medalami

Pokaż wszystkie opinie (9)