Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 sierpnia 2018

OWN coraz bliżej. W piątek otwarcie

  • OWN coraz bliżej. W piątek otwarcie
  • OWN coraz bliżej. W piątek otwarcie
  • OWN coraz bliżej. W piątek otwarcie
  • OWN coraz bliżej. W piątek otwarcie
Więcej zdjęć:
fot. Szymon Marek

Trwają ostatnie, końcowe prace w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. W piątek, 10 sierpnia, zostanie on oddany w ręce mieszkańców.

Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego jest gotowy do otwarcia. Ostatnie prace z tym związane mają zakończyć się w ciągu kilku najbliższych dni. Od 10 sierpnia, czyli w przyszły piątek, mieszkańcy będą mogli cieszyć się tym miejscem.

- OWN nawiązuje do historii, do tego jak tu kiedyś było. Jednak ośrodek nie jest kopią pochodzącą z przeszłości. To nowoczesne miejsce, które ma służyć mieszkańcom. Z pewnością dużą atrakcją będzie wodny plac zabaw i to nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dorosłych. Wielu jastrzębian czeka też na tężnię solankową. Jest także nowoczesny amfiteatr, w którym będą odbywać się koncerty czy wystawy - mówi prezydent Anna Hetman.

Architekt Paweł Kuczyński, który czuwał nad modernizacją OWN, mówi, że ma nadzieje, że to jeszcze nie koniec.

- Są już plany modernizacyjne związane z uporządkowaniem zbiornika wodnego. Mamy zamiar zbudować mostek, pomosty, ulokować plażę. Zbudować promenadę i park sensoryczny - mówił architekt.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też  Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też

Groził, że zabije ojca i brata Groził, że zabije ojca i brata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (40)
Gość09.08.2018 23:13

Warto by zrobić zdjęcie tablicy informacyjnej tej żółtej z danymi firmy to wykonującej. Bo za moment zacznie się rozpadać i kto naprawi na gwarancji.

Zenek07.08.2018 20:04

Dupy to ten OWN nie urywa ruszajta emeryty w kapielowkach do brodzika bo na basen brakło porazka

Niki06.08.2018 12:46

Nareszcie OWN doczekał się koncepcji i realizacji :) Pani Prezydent jest gospodarzem naszego pięknego miasta i dba o nie na tyle na ile pozwala jej RM. Uważam, że doskonali sobie radzi! Maruderom i malkontentom proponuję wsadzić głowę pod zimny prysznic i zastanowić się czy kiedykolwiek byliście zadowoleni...

Do nat05.08.2018 23:13

Przyjedzie Doda albo Bajm??

zdrowy05.08.2018 21:43

Chorym z zazdrości, zawistnym radzimy aby udali się do lekarza psychiatry i w przypływie chwilowych powrotów do normalności, poprosili o pomoc. Zawiści nie da się wyleczyć. Tak jak utraty rozumu wypłukanego przez alkohol lub dopalacze.

optymista04.08.2018 13:14

Maruderów nie wpuszczają!!! Niech siedzą w domu i piszą komentarze ale proszę posłużyć się słownikiem.

X03.08.2018 21:31

Podobno bez gastronomii (patrz zwłaszcza lody, frytki itp. dzieci). czy to prawda?

Pokaż wszystkie opinie (40)