Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°20°
1 sierpnia 2018

OWN coraz bliżej. W piątek otwarcie

  • OWN coraz bliżej. W piątek otwarcie
  • OWN coraz bliżej. W piątek otwarcie
  • OWN coraz bliżej. W piątek otwarcie
  • OWN coraz bliżej. W piątek otwarcie
Więcej zdjęć:
fot. Szymon Marek

Trwają ostatnie, końcowe prace w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. W piątek, 10 sierpnia, zostanie on oddany w ręce mieszkańców.

Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego jest gotowy do otwarcia. Ostatnie prace z tym związane mają zakończyć się w ciągu kilku najbliższych dni. Od 10 sierpnia, czyli w przyszły piątek, mieszkańcy będą mogli cieszyć się tym miejscem.

- OWN nawiązuje do historii, do tego jak tu kiedyś było. Jednak ośrodek nie jest kopią pochodzącą z przeszłości. To nowoczesne miejsce, które ma służyć mieszkańcom. Z pewnością dużą atrakcją będzie wodny plac zabaw i to nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dorosłych. Wielu jastrzębian czeka też na tężnię solankową. Jest także nowoczesny amfiteatr, w którym będą odbywać się koncerty czy wystawy - mówi prezydent Anna Hetman.

Architekt Paweł Kuczyński, który czuwał nad modernizacją OWN, mówi, że ma nadzieje, że to jeszcze nie koniec.

- Są już plany modernizacyjne związane z uporządkowaniem zbiornika wodnego. Mamy zamiar zbudować mostek, pomosty, ulokować plażę. Zbudować promenadę i park sensoryczny - mówił architekt.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje leżaków z OWN nie mogą czuć się bezkarni Złodzieje leżaków z OWN nie mogą czuć się bezkarni

Droga prowadząca na OWN będzie remontowana Droga prowadząca na OWN będzie remontowana

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (40)
Gość09.08.2018 23:13

Warto by zrobić zdjęcie tablicy informacyjnej tej żółtej z danymi firmy to wykonującej. Bo za moment zacznie się rozpadać i kto naprawi na gwarancji.

Zenek07.08.2018 20:04

Dupy to ten OWN nie urywa ruszajta emeryty w kapielowkach do brodzika bo na basen brakło porazka

Niki06.08.2018 12:46

Nareszcie OWN doczekał się koncepcji i realizacji :) Pani Prezydent jest gospodarzem naszego pięknego miasta i dba o nie na tyle na ile pozwala jej RM. Uważam, że doskonali sobie radzi! Maruderom i malkontentom proponuję wsadzić głowę pod zimny prysznic i zastanowić się czy kiedykolwiek byliście zadowoleni...

Do nat05.08.2018 23:13

Przyjedzie Doda albo Bajm??

zdrowy05.08.2018 21:43

Chorym z zazdrości, zawistnym radzimy aby udali się do lekarza psychiatry i w przypływie chwilowych powrotów do normalności, poprosili o pomoc. Zawiści nie da się wyleczyć. Tak jak utraty rozumu wypłukanego przez alkohol lub dopalacze.

optymista04.08.2018 13:14

Maruderów nie wpuszczają!!! Niech siedzą w domu i piszą komentarze ale proszę posłużyć się słownikiem.

X03.08.2018 21:31

Podobno bez gastronomii (patrz zwłaszcza lody, frytki itp. dzieci). czy to prawda?

Pokaż wszystkie opinie (40)