Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
2 sierpnia 2018

Nadgorliwość czy obowiązek, czyli kiedy dzwonić po Policję

Nadgorliwość czy obowiązek, czyli kiedy dzwonić po Policję
fot. KMP Jastrzębie

Czy to nadgorliwość czy poczucie obywatelskiego obowiązku kazało jednemu z mieszkańców zadzwonić w godzinach późnowieczornych na numer 112 z zawiadomieniem, że dwa psy znajdujące się w samochodzie są w stanie zagrożenia?

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała w środę ok. godz. 21:18 zgłoszenie o tym, że w samochodzie zaparkowanym przed halą Omega, przy ulicy Harcerskiej,  są zamknięte dwa psy i ich życie może być zagrożone. Po przyjeździe na miejsce mundurowi potwierdzili obecność psów w aucie. Jednak nie stwierdzali, aby było to dla nich jakimkolwiek zagrożeniem. Tym bardziej, że temperatura powietrza po godz. 21:00 obniżyła się.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
przyjaciel psów 04.08.2018 16:32

Psom trzeba pomagać. To wspaniali przyjaciele nas wszystkich. Kto tego nie rozumie nie jest godny określenia "człowiek". Lepiej kilka razy podjechać aby sprawdzić, czy psom nie dzieje się krzywda, niż raz do jakieś baby ma Manhatanie, której coś się wydaje.

Reagowanie04.08.2018 16:28

Reagować trzeba zawsze, gdy dzieje się coś niecodziennego. Ale nie musi to być wezwanie policjantów. Może to być konsultacja, jak potraktować to widzimy. Korzystałem z takich konsultacji chyba 3 razy. Policjanci decydowali. Raz uznali, że trzeba przyjechać a dwa razy prosili tylko o więcej informacji.

dysydent04.08.2018 13:32

Sto czy dwieście razy albo nawet tysiąc jeździ policja na''manhattan'' do pani Siecz... ,wzywa ich po byle g... i jakoś nie potrafią jej dowalić sądownie wysokiej grzywny czy aresztu za bezpodstawne wzywanie policji. Jeżdżą i marnują paliwo za pieniądze podatników bo to przecież nie pieniądze policjanta wyciągnięte z jego własnej kieszeni.A tu raz do psów pojechali i wielka afera że niepotrzebnie.

Pies03.08.2018 22:45

Ty masz nawalone w głowie. A jak będziesz miał psa to zrozumiesz.

Byk03.08.2018 13:04

Ludzie którzy zostawiaja psy w samochodzie ,to jakieś bezmyślne istoty. Po co wozisz jeden z drugim w samochodzie psy a później zabiera taki/a dupsko i idzie gdzieś. Ludzie, to maja nawalone w tych głowach. Wyjdź z psem na spacer i zostaw w domu i później swoje dupska woźcie gdzie chcecie.

Seboc do Pies03.08.2018 10:24

Zadzwon kilkanrazy dostaniesz.mandat za nieuzasadnione wezwanie policji i odrazu skieruja cie na dobra droge. Takim jak ty to walic mandaty w max kwocie. Moze cos pomoze.

Do dysydent03.08.2018 10:17

Na telefon to nikt nie poda Ci żadnej informacji. Ty też odpowiesz na każde pytanie zadane przez nieznaną Ci osobę z drugiej strony słuchawki?
P.S. Reakcja zgłaszającego prawidłowa - dziś w aucie pies, jutro dziecko.

Pokaż wszystkie opinie (14)