Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
3 sierpnia 2018

W weekend nie zapłacicie kartą ani nie wybierzecie gotówki

W weekend nie zapłacicie kartą ani nie wybierzecie gotówki
fot. pixabay

W weekend może spotkać was niemiła niespodzianka. W niektórych bankach nie będzie można wybrać gotówki i zapłacić kartą. Po raz kolejny banki utrudniają życie klientom. 

ING Bank Śląski. Prace modernizacyjne odbędą się w nocy z soboty na niedzielę. Klienci będą mieli ograniczony dostęp do aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej Moje ING. Mogą też pojawić się problemy podczas korzystania z bankomatów i wpłatomatów. Nie będzie można nadawać kodów PIN do kart oraz korzystać z modułu Makler w Moim ING.

Klienci korzystający z płatności BLIK także muszą liczyć się z utrudnieniami w zakresie posługiwania się kartami płatniczymi i kredytowymi (także płatność telefonem), a także użytkujący system rozliczeń płatności natychmiastowych Express Elixir. Nie będzie działać BlueCash, system ING Business wraz z jego wersją mobilną oraz system ING CardsOnLine. W sobotę od godz. 15:00 nie będzie możliwości skorzystania z Kantoru dostępnego przez Moje ING i aplikację mobilną.

Pekao

W sobotę między godz. 11:00 a 18:00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do serwisu Pekao24Makler - platformy transakcyjnej umożliwiającej inwestowanie w produkty rynku kapitałowego.

mBank

W niedzielę od godz. 4:00 do 8:00 rano nieczynny będzie mKantor, umożliwiający wymianę walut w aplikacji mobilnej. Usługa ta będzie niedostępna również w serwisie transakcyjnym.

Getin Noble Bank

W nocy z piątku na sobotę od godz. 23:30 do 8:00 rano nie będą dostępne aplikacja bankowości mobilnej oraz bankowości internetowej. Powodem są prace związanie z wprowadzaniem nowych funkcji dla użytkowników.

Deutsche Bank

Systemy db easyNET i powerNET, a także szybkie płatności internetowe nie będą działać w sobotę od północy do ósmej rano. Mogą też pojawić się utrudnienia przy płaceniu kartą.

Raiffeisen Polbank

W niedzielę od godz. 7:00 do 13:00 bank planuje prace techniczne dla usługi 3D-Secure. Wtedy mogą występować problemy z transakcjami kartą w e-sklepach, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure.

Bank Pocztowy

Bankowość internetowa będzie niedostępna od godz. 20:00 w piątek do 18:00 w sobotę. Wynika to z planowanej przerwy modernizacyjnej. Chwilowe niedogodności mogą pojawić się również w sobotę między godz. 23:00 a 24:00.

W niedzielę od godz. 7:00 do 13:00 niedostępna będzie usługa 3DSecure, a infolinia będzie działać wyłącznie w trybie informacyjnym. Niemożliwe będą wpłaty i wypłaty w placówkach banku i Poczty Polskiej.

Euro Bank

Bank planuje prace modernizacyjne w nocy z piątku na sobotę między godz. 23:35 a 3:00 nad ranem. Wtedy nie będzie można skorzystać z serwisu eurobank oraz aplikacji mobilnej.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zimne kaloryfery przez prezydent? To plotka Zimne kaloryfery przez prezydent? To plotka

Do sklepu można wybrać się bez portfela Do sklepu można wybrać się bez portfela

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
inzynier BOLEK06.08.2018 15:00

bierzcie Polskie Banki i nie będzie problemu :)

sprawdzałem Getin05.08.2018 21:48

Bankomaty działały. Wykonałem 2 przelewy bez problemu.

Tolerant04.08.2018 22:30

A ja bym chciał dostawać wypłatę w got?wce, "do ręki".
Ale mamy taką "wolność", że MUSZĘ mieć konto u bankstera...