Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 sierpnia 2018

W weekend nie zapłacicie kartą ani nie wybierzecie gotówki

W weekend nie zapłacicie kartą ani nie wybierzecie gotówki
fot. pixabay

W weekend może spotkać was niemiła niespodzianka. W niektórych bankach nie będzie można wybrać gotówki i zapłacić kartą. Po raz kolejny banki utrudniają życie klientom. 

ING Bank Śląski. Prace modernizacyjne odbędą się w nocy z soboty na niedzielę. Klienci będą mieli ograniczony dostęp do aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej Moje ING. Mogą też pojawić się problemy podczas korzystania z bankomatów i wpłatomatów. Nie będzie można nadawać kodów PIN do kart oraz korzystać z modułu Makler w Moim ING.

Klienci korzystający z płatności BLIK także muszą liczyć się z utrudnieniami w zakresie posługiwania się kartami płatniczymi i kredytowymi (także płatność telefonem), a także użytkujący system rozliczeń płatności natychmiastowych Express Elixir. Nie będzie działać BlueCash, system ING Business wraz z jego wersją mobilną oraz system ING CardsOnLine. W sobotę od godz. 15:00 nie będzie możliwości skorzystania z Kantoru dostępnego przez Moje ING i aplikację mobilną.

Pekao

W sobotę między godz. 11:00 a 18:00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do serwisu Pekao24Makler - platformy transakcyjnej umożliwiającej inwestowanie w produkty rynku kapitałowego.

mBank

W niedzielę od godz. 4:00 do 8:00 rano nieczynny będzie mKantor, umożliwiający wymianę walut w aplikacji mobilnej. Usługa ta będzie niedostępna również w serwisie transakcyjnym.

Getin Noble Bank

W nocy z piątku na sobotę od godz. 23:30 do 8:00 rano nie będą dostępne aplikacja bankowości mobilnej oraz bankowości internetowej. Powodem są prace związanie z wprowadzaniem nowych funkcji dla użytkowników.

Deutsche Bank

Systemy db easyNET i powerNET, a także szybkie płatności internetowe nie będą działać w sobotę od północy do ósmej rano. Mogą też pojawić się utrudnienia przy płaceniu kartą.

Raiffeisen Polbank

W niedzielę od godz. 7:00 do 13:00 bank planuje prace techniczne dla usługi 3D-Secure. Wtedy mogą występować problemy z transakcjami kartą w e-sklepach, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure.

Bank Pocztowy

Bankowość internetowa będzie niedostępna od godz. 20:00 w piątek do 18:00 w sobotę. Wynika to z planowanej przerwy modernizacyjnej. Chwilowe niedogodności mogą pojawić się również w sobotę między godz. 23:00 a 24:00.

W niedzielę od godz. 7:00 do 13:00 niedostępna będzie usługa 3DSecure, a infolinia będzie działać wyłącznie w trybie informacyjnym. Niemożliwe będą wpłaty i wypłaty w placówkach banku i Poczty Polskiej.

Euro Bank

Bank planuje prace modernizacyjne w nocy z piątku na sobotę między godz. 23:35 a 3:00 nad ranem. Wtedy nie będzie można skorzystać z serwisu eurobank oraz aplikacji mobilnej.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

JSW: wykupuje obligacje za 71,5 mln zł i 12,2 mln USD JSW: wykupuje obligacje za 71,5 mln zł i 12,2 mln USD

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
inzynier BOLEK06.08.2018 15:00

bierzcie Polskie Banki i nie będzie problemu :)

sprawdzałem Getin05.08.2018 21:48

Bankomaty działały. Wykonałem 2 przelewy bez problemu.

Tolerant04.08.2018 22:30

A ja bym chciał dostawać wypłatę w got?wce, "do ręki".
Ale mamy taką "wolność", że MUSZĘ mieć konto u bankstera...