Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 sierpnia 2018

Biblioteka będzie mieć nowe książki

Biblioteka będzie mieć nowe książki
fot. pixabay

Miejska Biblioteka Publiczna jest jedną z najprężniej działających tego typu placówek w województwie śląskim. Jednak, jak to biblioteka, nie może obejść się bez nowych książek.

Po wakacjach czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej będę mogli korzystać z odnowionego księgozbioru. Biblioteka rozpoczęła procedurę zmierzającą do pozyskania książek, nowości i wznowień z zakresu beletrystyki, literatury naukowej i popularno-naukowej oraz dziecięco-młodzieżowej.

Czytelnicy mogą korzystać w Jastrzębiu z Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz jej 12 filii. Główną działalnością biblioteki jest oczywiście wypożyczanie książek, ale nie tylko. MBP promuje książki w mieście i regionie poprzez różnorakie przedsięwzięcia kulturalne, spotkania, wystawy, pikniki. Ma bogatą ofertę zajęć wakacyjnych dla dzieci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Hmmm07.08.2018 21:43

radiowiec---zawieś sobie na szyji troche złomu i idź popływać na jakiś głęboki staw.

Radio Teheran07.08.2018 8:38

"Biblioteka rozpoczęła procedurę"

Niedlugo juz nawet czyszczeniem ulic beda sie chwalic.
Taki przetarg odbywa sie regularnie i nalezy do standardowych dzialan.

30 letni czytelnik07.08.2018 6:53

Brawo Pani dyrektor z pracownikami. Tam zawsze coś się dzieje. Wspaniale, że będą nowe książki, bo będzie w czym wybierać.