Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°20°
7 sierpnia 2018

Biblioteka będzie mieć nowe książki

Biblioteka będzie mieć nowe książki
fot. pixabay

Miejska Biblioteka Publiczna jest jedną z najprężniej działających tego typu placówek w województwie śląskim. Jednak, jak to biblioteka, nie może obejść się bez nowych książek.

Po wakacjach czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej będę mogli korzystać z odnowionego księgozbioru. Biblioteka rozpoczęła procedurę zmierzającą do pozyskania książek, nowości i wznowień z zakresu beletrystyki, literatury naukowej i popularno-naukowej oraz dziecięco-młodzieżowej.

Czytelnicy mogą korzystać w Jastrzębiu z Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz jej 12 filii. Główną działalnością biblioteki jest oczywiście wypożyczanie książek, ale nie tylko. MBP promuje książki w mieście i regionie poprzez różnorakie przedsięwzięcia kulturalne, spotkania, wystawy, pikniki. Ma bogatą ofertę zajęć wakacyjnych dla dzieci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy

Przeprowadzili się z klitki na salony i mają dużo książek Przeprowadzili się z klitki na salony i mają dużo książek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Hmmm07.08.2018 21:43

radiowiec---zawieś sobie na szyji troche złomu i idź popływać na jakiś głęboki staw.

Radio Teheran07.08.2018 8:38

"Biblioteka rozpoczęła procedurę"

Niedlugo juz nawet czyszczeniem ulic beda sie chwalic.
Taki przetarg odbywa sie regularnie i nalezy do standardowych dzialan.

30 letni czytelnik07.08.2018 6:53

Brawo Pani dyrektor z pracownikami. Tam zawsze coś się dzieje. Wspaniale, że będą nowe książki, bo będzie w czym wybierać.