Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
10 sierpnia 2018

Na "Lagunie" podwodne rowery dla każdego

Na "Lagunie" podwodne rowery dla każdego
fot. basen "Laguna"

Basen "Laguna" po miesięcznej przerwie otworzył swoje podwoje. Przez dalszą część wakacji można pływać do woli. We wrześniu szykują się atrakcyjne zajęcia.

Na basenie panie uczestniczą w zajęciach aerobiku. Są też trampoliny, które okazały się niemałym hitem. To jednak jeszcze nie wszystko. We wrześniu zostaną uruchomione zajęcia z rowerów wodnych. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił na rowerach ustawionych w basenie. Jak zapewniają instruktorzy, oprócz przyjenności spala się niechciane kalorie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Aquapark powstanie na Poznańskiej? Aquapark powstanie na Poznańskiej?

Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu? Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
zołza z zofiówki12.08.2018 12:43

Ciekawe ,będę miała chwilkę to wlecę .Miłego :)

Kryta Pływalnia Laguna10.08.2018 14:37

OOOO bardzo dobry pomysł na następną imprezę ;-). Na razie zapraszamy 1 i 2 września na 3h ćwiczeń w wodzie: aerobik, trampoliny i rowery w czasie jednego wieczoru ;-)

KAZ10.08.2018 9:39

Tour de Laguna. Ile będzie etapów?