Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-5°
7 sierpnia 2018

JSW wynajęła kombajn na trzy lata

JSW wynajęła kombajn na trzy lata
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa zawarła umowę z Corum Group na wynajęcie kombajnu na czas trzech lat. 

Pierwszy kombajn chodnikowy dla Jastrzębskiej Spółki Węglowej zacznie pracować w kopalni Szczygłowice już w tym miesiącu.  W jego konstrukcji dokonano kilku zmian w celu przystosowania go do warunków kopalni. Wyposażony jest w silnik o mocy 150 kW i system zraszania w celu zmniejszenia zapylenia oraz zapobieganiu wybuchu gazu i pyłu węglowego podczas pracy.

Firma Corum Group informuje, że kombajn, który otrzymała JSW jest w zestawie z dodatkowymi urządzeniami. Umowa zapewnia kompleksową obsługę serwisową urządzenia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość07.08.2018 14:36

Zamiast kupować u obcych drogie nikomu niepotrzebne kombajny oddajcie emerytom deputaty i świadczenia za 2016

Janusz Tracz07.08.2018 11:57

ale przecietnego kowalskiego gowno to obchodzi, po co o tym piszecie?? moze od razu jeszcze warto dopisac za ILE?? bo pewnie kwota zwala z nog

serwisant07.08.2018 11:31

A wodery zamówione do niego , bo jak siknie wodą to bez woderów do przodka nie wejdziesz . No i stelaż za kombajnem na beczki z olejem do uzupełniania , o pomaganiu załogi przy podnoszeniu stropnicy nie wspomnę.

Oko07.08.2018 11:27

Kombajn porazka !!! Na jas-mosie doslownie sie rozlecial, jsw nie ma na co kasy wydawac

Gość07.08.2018 10:30

Wynajęcie tego badziewia to w ramach politycznej solidarności z Ukrainą przeciwko Putinowi.

GRP07.08.2018 9:41

Kombajn AM-50 mały sprytny może do twardego kamienia słaby ale ogólnie cięło się nim metry teraz kombajny krowy awaryjne i ciężko koło nich się poruszać szczególnie przy budynku .

jasiu07.08.2018 9:17

kogo to obchodzi?

Pokaż wszystkie opinie (8)