Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-5°
8 sierpnia 2018

Tour de Pologne ulicami Jastrzębia. Wygrał Kolumbijczyk

Tour de Pologne ulicami Jastrzębia. Wygrał KolumbijczykZobacz więcej zdjęć
fot. Andrzej Klocek

W poniedziałek do Jastrzębia zawitali kolarze biorący udział w wyścigu Tour de Pologne. Trasa 3. Etapu biegła ulicami naszego miasta. Zwycięzcą tego etapu został Alvaro Hose Hodeg.

21-letni Kolumbijczyk okazał się najlepszy na trasie trzeciego etapu Tour de Pologne ze Stadionu Śląskiego do Zabrza. Jastrzębianie mieli okazję kibicować kolarzom w poniedziałek od ok. 17.00. Mieszkańcy gromadzili się wzdłuż trasy i żywiołowo dopingowali czwórkę uciekających zawodników oraz peleton.

Wśród uciekinierów znaleźli się Michał Paluta, Mathias Le Turnier, Alexander Foliforov oraz Janthe Bjermans. Peleton wchłonął grupę na przedostatniej pętli w Zabrzu. Doskonałym finiszem popisał się Alvaro Jose Hedog i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu przyjechał Daniel McLay. Etapowe podium uzupełnił Andre Greipel.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Kasia - obozowiczka10.08.2018 8:08

Wszystkie zdjęcia na jedno kopyto

zołza z zofiówki09.08.2018 9:21

Mnie to lotto ,ale co ma,, mignięcie ,,,przez Jastrzębie kolarzy do paraliżu komunikacyjnego w naszym mieście !W skwarze i upale ponad 15 osób czekało na autobus linii 121,122 ,103...

Gość08.08.2018 8:06

Haga takie to było emocjunojace jak procesja w Boże ciało:) organizator powinien zapłacić za urlopy górników i szkody wyrządzone brakiem możliwości przejazdu... Kogo obchodzi sport w którym doping to podstawa? Zenada