Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
8 sierpnia 2018

Tour de Pologne ulicami Jastrzębia. Wygrał Kolumbijczyk

Tour de Pologne ulicami Jastrzębia. Wygrał KolumbijczykZobacz więcej zdjęć
fot. Andrzej Klocek

W poniedziałek do Jastrzębia zawitali kolarze biorący udział w wyścigu Tour de Pologne. Trasa 3. Etapu biegła ulicami naszego miasta. Zwycięzcą tego etapu został Alvaro Hose Hodeg.

21-letni Kolumbijczyk okazał się najlepszy na trasie trzeciego etapu Tour de Pologne ze Stadionu Śląskiego do Zabrza. Jastrzębianie mieli okazję kibicować kolarzom w poniedziałek od ok. 17.00. Mieszkańcy gromadzili się wzdłuż trasy i żywiołowo dopingowali czwórkę uciekających zawodników oraz peleton.

Wśród uciekinierów znaleźli się Michał Paluta, Mathias Le Turnier, Alexander Foliforov oraz Janthe Bjermans. Peleton wchłonął grupę na przedostatniej pętli w Zabrzu. Doskonałym finiszem popisał się Alvaro Jose Hedog i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu przyjechał Daniel McLay. Etapowe podium uzupełnił Andre Greipel.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rowerów miejskich nie będzie w tym roku Rowerów miejskich nie będzie w tym roku

Można odzyskać niewykorzystane pieniądze na rowery Można odzyskać niewykorzystane pieniądze na rowery

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Kasia - obozowiczka10.08.2018 8:08

Wszystkie zdjęcia na jedno kopyto

zołza z zofiówki09.08.2018 9:21

Mnie to lotto ,ale co ma,, mignięcie ,,,przez Jastrzębie kolarzy do paraliżu komunikacyjnego w naszym mieście !W skwarze i upale ponad 15 osób czekało na autobus linii 121,122 ,103...

Gość08.08.2018 8:06

Haga takie to było emocjunojace jak procesja w Boże ciało:) organizator powinien zapłacić za urlopy górników i szkody wyrządzone brakiem możliwości przejazdu... Kogo obchodzi sport w którym doping to podstawa? Zenada