Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
13 sierpnia 2018

Złodziejowi czekolady grozi 10 lat więzienia

Złodziejowi czekolady grozi 10 lat więzienia
fot. sxc.hu

Złodziej ukradł czekoladę ze sklepu i po szarpaninie z ochroniarzem uciekł w nieznanym kierunku. Przybyli na miejsce dzielnicowi na nagraniu sklepowego monitoringu od razu rozpoznali sprawcę.

Do kradzieży doszło w czwartek  krótko po godzinie 15.00. Dyżurny policji otrzymał informację, że nieznany mężczyzna ukradł kilkanaście czekolad z jednego ze sklepów przy ul. Powstańców Śląskich. Sprawca kradzieży został ujęty przez sklepowego ochroniarza.

-Nie chciał jednak wpaść w ręce policji. Dlatego uderzył ochroniarza i uciekł ze sklepu. Pierwsi na miejsce przybyli dwaj dzielnicowi z dzielnicy Szeroka. Mundurowi obejrzeli nagranie sklepowego monitoringu. Od razu rozpoznali na niem sprawcę kradzieży. Był nim 26-letni mieszkaniec Jastrzębia, dobrze znany stróżom prawa z wcześniejszych interwencji. Dzięki temu możliwe było błyskawiczne podanie rysopisu sprawcy kradzieży rozbójniczej innym policyjnym patrolom w mieście. Niespełna 2 godziny po zdarzeniu na ul. Ślaskiej inny patrol rozpoznał i zatrzymał złoczyńcę. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Kradzież rozbójnicza zagrożona jest karą 10 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga na złodziei na ogródkach działkowych Uwaga na złodziei na ogródkach działkowych

Strażacy uratowali pieluchy przed spaleniem Strażacy uratowali pieluchy przed spaleniem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
motorowa16.08.2018 8:10

W Polsce dalej jak w lesie.

zołza z zofiówki13.08.2018 16:49

Nie twoje nie ruszaj,paluchy obcinać ,przy łokciu

dysydent13.08.2018 15:52

Wpompowane pieniądze z naszych podatków przez rządzących na kościół katolicki i ojca Tadeusza są ogólnodostępne więc nie bredź o jakimś ''opluwaniu'' .

Filip13.08.2018 13:27

Dysydent a skąd ty to wszystko wiesz tak dokładnie chlapiesz jak przekupka na targu jak coś wiesz to idź to prokuratura , sądu z faktami a nie opluwasz bez pokrycia.

TLUSTY KOT 13.08.2018 13:22

syn bolka bez prawa jazdy zabil kobite na pasach i POMROCZNOSC JASNA mu zdiagnozowali by uniknal kary.Strajk w JSW 2015 straty ponad 300 mln. Wedlug sadu strajk nielegalny związki zawodowe bez kary bo ten sam sad orzekl ze zz nie wiedziały ze jest nielegalny i ich uniewinnil.A chlopa za czekulady na 10 lat chcą zapuszkować .no chyba ze to synek jakiegoś prokuratora to się tez wywinie.

dysydent13.08.2018 11:55

A kiedy zostaną osądzeni i skazani za kradzieże w białych rękawiczkach poprzedni i obecni włodarze naszego kraju bo im jakoś do tej pory włos z głowy nie spadł a straciły się miliardy złotych wpompowane między innymi w kościół katolicki z ojcem Tadeuszem na czele.

piko13.08.2018 11:11

dokładnie to kradzież rozbójnicza...

Pokaż wszystkie opinie (11)