Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 sierpnia 2018

Złodziejowi czekolady grozi 10 lat więzienia

Złodziejowi czekolady grozi 10 lat więzienia
fot. sxc.hu

Złodziej ukradł czekoladę ze sklepu i po szarpaninie z ochroniarzem uciekł w nieznanym kierunku. Przybyli na miejsce dzielnicowi na nagraniu sklepowego monitoringu od razu rozpoznali sprawcę.

Do kradzieży doszło w czwartek  krótko po godzinie 15.00. Dyżurny policji otrzymał informację, że nieznany mężczyzna ukradł kilkanaście czekolad z jednego ze sklepów przy ul. Powstańców Śląskich. Sprawca kradzieży został ujęty przez sklepowego ochroniarza.

-Nie chciał jednak wpaść w ręce policji. Dlatego uderzył ochroniarza i uciekł ze sklepu. Pierwsi na miejsce przybyli dwaj dzielnicowi z dzielnicy Szeroka. Mundurowi obejrzeli nagranie sklepowego monitoringu. Od razu rozpoznali na niem sprawcę kradzieży. Był nim 26-letni mieszkaniec Jastrzębia, dobrze znany stróżom prawa z wcześniejszych interwencji. Dzięki temu możliwe było błyskawiczne podanie rysopisu sprawcy kradzieży rozbójniczej innym policyjnym patrolom w mieście. Niespełna 2 godziny po zdarzeniu na ul. Ślaskiej inny patrol rozpoznał i zatrzymał złoczyńcę. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Kradzież rozbójnicza zagrożona jest karą 10 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
motorowa16.08.2018 8:10

W Polsce dalej jak w lesie.

zołza z zofiówki13.08.2018 16:49

Nie twoje nie ruszaj,paluchy obcinać ,przy łokciu

dysydent13.08.2018 15:52

Wpompowane pieniądze z naszych podatków przez rządzących na kościół katolicki i ojca Tadeusza są ogólnodostępne więc nie bredź o jakimś ''opluwaniu'' .

Filip13.08.2018 13:27

Dysydent a skąd ty to wszystko wiesz tak dokładnie chlapiesz jak przekupka na targu jak coś wiesz to idź to prokuratura , sądu z faktami a nie opluwasz bez pokrycia.

TLUSTY KOT 13.08.2018 13:22

syn bolka bez prawa jazdy zabil kobite na pasach i POMROCZNOSC JASNA mu zdiagnozowali by uniknal kary.Strajk w JSW 2015 straty ponad 300 mln. Wedlug sadu strajk nielegalny związki zawodowe bez kary bo ten sam sad orzekl ze zz nie wiedziały ze jest nielegalny i ich uniewinnil.A chlopa za czekulady na 10 lat chcą zapuszkować .no chyba ze to synek jakiegoś prokuratora to się tez wywinie.

dysydent13.08.2018 11:55

A kiedy zostaną osądzeni i skazani za kradzieże w białych rękawiczkach poprzedni i obecni włodarze naszego kraju bo im jakoś do tej pory włos z głowy nie spadł a straciły się miliardy złotych wpompowane między innymi w kościół katolicki z ojcem Tadeuszem na czele.

piko13.08.2018 11:11

dokładnie to kradzież rozbójnicza...

Pokaż wszystkie opinie (11)