Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 sierpnia 2018

Otrzymają nową kanalizację deszczową

Otrzymają nową kanalizację deszczową
fot. pixabay

Mieszkańcy osiedla Złote Łany będą niedługo mieć nową kanalizację deszczową. 20 sierpnia rozpoczną się prace związane z jej budową.

Roboty zostały podzielone na cztery etapy. Prace ruszą od ul. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, następnie ul. Wiejską aż do kanalizacji deszczowej znajdującej się na osiedlu.

W związku z tym trzeba się liczyć z utrudnieniami w ruchu. W pierwszym etapie ruch będzie się odbywał wahadłowo, natomiast w kolejnych na czas robót będą zamykane poszczególne odcinki, a dla kierowców zostaną przygotowane objazdy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie długo oczekiwany remont Mazowieckiej Będzie długo oczekiwany remont Mazowieckiej

Sesja Rady Miasta: Ustalono obwody głosowania Sesja Rady Miasta: Ustalono obwody głosowania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość16.08.2018 20:36

jakie objazdy którędy przez Sosnowiec k...a jakaś nowa droga przez łąkę albo pole się znajdzie czy od szotkowic będziemy jeździć

Grażyna ŻarkoGrażyna Żarko15.08.2018 22:56

Grażyna Żarko, katolicki głos w internecie.
Ludzie, kto to widział, żeby budować taką kanalizację? Przecież ludzie bedą tam wyrzucać kondomy. Cała kanalizacja się zapcha. Ludzie będą grzeszyć bo będzie ku temu okazja. Co na to lokalny ksiądz proboszcz? Jego głos powonien się liczyć. Będą duże kolejki do spowiedzi, a księża tacy przemęczeni. Jestem zdecydowanie przeciwna. Szczęść Boże.

KAZ15.08.2018 19:15

@mieszkaniec 9.45
"Nie daj boże jakiegoś zagrożenia czy tragedii na osiedlu ciekawe jak służby ratunkowe tam dojadą."

Helikopterem.

mieszkanka15.08.2018 13:29

No cóż, wybory są co 4 lata, więc bądźmy zadowoleni żeśmy się doczekali. Wcześniej się nie dało...Ciekawe, który radny będzie sobie przypisywał ten ogromny sukces? No i ciekawe kiedy kanalizacja znów znowu wysiądzie, pewnie tuż po wyborach, a na następny remont poczekamy znowu 4 lata.

Gość15.08.2018 13:10

do do godz. 9.45
Dziś o 11:24

I wszystko robi szwagier z firmy budowlanej na Komuny Paryskiej.

do godz. 9.4515.08.2018 11:24

Faktycznie, ta pani naczelnik to PORAŻKA pod każdym względem. Nigdy nie odejdzie bo ma wielkie wypłaty i emeryturę z ZUS-u, podobnie jak jej chłop w wodociągach!!!! Porównać ich zarobki do średniej krajowej to mózg staje!!!! Bardzo mierni ale kasie wierni!!!

mieszkaniec15.08.2018 9:45

Takich niedorzecznych planów dla os. Złote Łany i okolicznych mieszkańców nie słyszałem. Najpierw pozamykają mosty odetną ludzi od świata zostawiając jedyną drogę wyjazdu przez ul. Wyszyńskiego. A teraz planują na tej jedynej drodze ruch wahadłowy z racji budowy kanalizacji deszczowej. Nie daj boże jakiegoś zagrożenia czy tragedii na osiedlu ciekawe jak służby ratunkowe tam dojadą. Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji z naczelnikiem Panią P. PORAŻKA.

Pokaż wszystkie opinie (13)