Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
14 sierpnia 2018

Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł

Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24 h

W poniedziałek doszło do wypadku na ulicy Pszczyńskiej. Powodem było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców.

Na ulicy Pszczyńskiej, na wysokości skrzyżowania z ulicą Rownoległą, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.  

Według relacji świadków, kierujący czerwonym pojazdem wymusił pierwszeństwo na kierowcy samochodu marki Renault, który chcąc uniknąć zderzenia wpadł do rowu. Sprawca zbiegł. Rannym kierowcą zajął się  zespół ratownictwa medycznego. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość16.08.2018 15:51

Do Brak świateł
Tak ale zaraz znajdzie się z 10 niedzielnych kierowców oraz wszyscy na SCI i SWD że tam nie można przejechać bo nikt ich końmi nie pokieruje.

Brak świateł16.08.2018 14:14

Czy nadal nie działają światła na skrzyżowaniu Podhalańska/ Bożka / Popiełuszki? Po raz kolejny udowodniono, że gdy światła nie działają nie ma tam korków a mieszkańcy i przebywający na targu nie są zatruwani spalinami.
Może ktoś KOMPETENTNY sprawdzi, gdzie jeszcze można wyłączyć światła? Zatrzymywanie ruchu nie jest dobrym pomysłem.

świetna akcja16.08.2018 14:09

Dziś rano, policja zorganizowała kontrolę wszystkich jadących na A1 i wyjeżdżających, sprawdzając trzeźwość. Świetna akcja. Prosimy o częstsze kontrole, aż do wyłapania wszystkich, którzy lubią wypić a potem siadać "za kółkiem". Każdy kto ostrzega przed taką akcję w czasie jej trwania powinien być karany podwójnie. Na przykład za uszkodzenia świateł co pozwala na zatrzymanie pojazdu.

do Smołka16.08.2018 10:55

Kierowcy i alkoholicy będą bardziej przydatni w obozach pracy, gdzie będą musieli zarabiać na siebie. Pracując przy prostych pracach, mogą być dopiero wtedy pożyteczni.

Gość15.08.2018 7:52

Sprawdzić monitoring

Nola14.08.2018 21:33

@Smolka, największe podatki sa z pracy

Smolka14.08.2018 18:51

Ludzie przecież kierowcy i alkoholicy utrzymują to Państwo. Największe podatki są z alkoholu papierosów i paliwa. O takich ludzi trzeba dbać. Miłego popołudnia

Pokaż wszystkie opinie (9)