Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
16 sierpnia 2018

Kobieta ugodziła nożem swojego partnera

Kobieta ugodziła nożem swojego partnera
fot. KMP Jastrzebie

55-latek został ugodzony nożem przez swoją 32-letnią partnerkę. Kobieta zadzwoniła po pomoc, ale chciała ukryć fakt, że to ona zaatakowała mężczyznę.

Dyżurny z Jastrzębia odebrał telefon z pogotowia ratunkowego z prośbą o skierowanie patrolu na miejsce udzielania pomocy medycznej. W mieszkaniu na ul. Armii Krajowej policjanci zastali rannego mężczyznę, któremu była udzielana pierwsza pomoc. Na miejscu obecna była również 32-letnia partnerka mężczyzny.

- Jak się okazało, to ona zadzwoniła na numer alarmowy. Jastrzębianka wyjaśniła, że razem z konkubentem spożywali alkohol, a gdy ten się skończył, udała się do sklepu. Kiedy wróciła zastała leżącego na ziemi 55-latka i zadzwoniła po pogotowie. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Przeprowadzone przez lekarza badanie wykazało, że jastrzębianin posiada dwie rany kłute i ranę ciętą klatki piersiowej. Mundurowi ujawnili w mieszkaniu ślady krwi i  nóż, który zabezpieczyli. W sprawie zatrzymana została partnerka zranionego mężczyzny. W chwili zatrzymania była pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchana. Czynności w sprawie prowadzą jastrzębscy śledczy  - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Piston, Nusiek i Romek 17.08.2018 10:34

Weekendowa szkoła przetrwania poziom 1 (24h - dwa dni)
Początki bywają trudne, niekiedy nie wiemy co będzie dla nas lepsze. Poziom pierwszy jest podstawą szkoły przetrwania, zapoznaniem się ze sztuką bytowania w naturalnym środowisku. Na tym poziomie szkolenia uczestnicy są wprowadzani w przygodę ze survivalem, poznają podstawowe metody rozpalania ognia, filtracji wody oraz budowy improwizowanego schronienia. Towarzyszyć, także im będzie, nawigacja terenowa oraz praca z mapą.ul.Armii Krajowej(Familoki)

Byk16.08.2018 21:26

do widocznie nie nadajesz sie do związku nie kazdy w zyciu musi miec partnerke. Czasem lepeij byc samemu niz męczyć się w dwójke

Do Mieszkaniec16.08.2018 14:43

Sodome i gomore to Ty masz w domu. Przez takich jak Ty robi sie patologia

Przegryw16.08.2018 14:41

Stary chłop 55 lat ma dziewczynę 32 lata. A ja 33 lata i całe życie sam. Nie ma sprawiedliwości

Franz16.08.2018 13:38

Bo to zła kobieta była

Mieszkaniec16.08.2018 13:33

U Was na Wiejskiej dopiero patologia. Sodoma i, Gomora

Grażyna i Szczepan16.08.2018 13:26

Na armii krajowej zawsze są jakieś problemy dziwni ludzie tam mieszkają czy w blokach czy w domkach na wiejskiej jest to nie do pomyślenia.

Pokaż wszystkie opinie (13)