Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-5°
16 sierpnia 2018

Droga prowadząca na OWN będzie remontowana

Droga prowadząca na OWN będzie remontowana
fot. MOSiR Jastrzębie

Z pewnością mieszkańcy ucieszą się z tego, że zostanie wyremontowana droga prowadząca do Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Jest to odnoga ulicy Kazimierza Wielkiego. 

Jastrzębski magistrat ogłosił przetarg na wykonanie drogi - odnogi ulicy Kazimierza Wielkiego, która jest drogą do Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Jest to fragment odcinka prowadzącego z szóstki - osiedla Chrobrego do OWN. Droga zostanie poprowadzona wzdłuż stawu. W miejsce wysypanego żwiru zostanie zbudowana nawierzchnia betonowo-asfaltowa o długości 140 metrów.

Jak informuje rzecznik Urzędu Miasta Katarzyna Wołczańska firmy, które chcą ubiegać się o wykonanie tej drogi, mają czas na złożenie odpowiednich dokumentów do 23 sierpnia.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
mieszkanka20.08.2018 15:17

Robert nie bierz tego świństwa do ust.Wiesz dobrze że po dopalaczach ludzie umierają.

Robert19.08.2018 13:39

Jedno muszę przyznać - bardzo ładna trawa. Ręcznie układana! Żeby tylko zdążyć przed wyborami, co pewnie pochłonęło ładnych kilka baniek... Brodzik z moczem cudzych dzieci w obiegu zamkniętym jest też całkiem przyjemny - pachnie różami (różami wiatrów). Duża piaskownica zamiast dotychczasowego basenu jest super - psy ją pokochają. W łazience jeszcze nie byłem z braku potrzeby, pewnie jest lepsza od dotychczasowej. Kort tenisowy też fajny - ale on chyba już tam jest co najmniej kilkanaście lat... Najbardziej podoba mi się budynek z serduszkiem i SJZ na dachu, kawał dobrej roboty drukarza, ale zaraz... ten budynek też już chyba tam stał. Pozostaje tężnia (tak to się nazywa?) - podobne szałasy z patyków robiliśmy kiedyś w harcerstwie i gdyby nie coś takiego jak przeciąg, to może dałoby się tam czegoś nawdychać - może nie zaraz jodu, ale chociaż poczuć klimat mistrza Yody i planety Dagobah. Następnym(?) razem proponuję zrobić coś co wychodzi w tym mieście najlepiej - darmową komunikację (z Wodzisławiem i ich parkiem Trzy Wzgórza, swoją drogą polecam).

Kama19.08.2018 11:36

Co do zatrudniania obcych w UM to główny fachowiec od pieniążków pan skarbnik to skąd jest?napewno nie z jastrzębia.to jak ktoś nie z tego miasta decyduje na co da a na co nie.

Alex17.08.2018 16:30

Przecież taką drogę remontuje się jak inwestycja jest ukończona. W trakcie prac tam jeździł sprzęt ciężki. Nie rozumiem tego okropnego narzekania. Prawidłowa kolejność rzeczy.

grzegorz16.08.2018 23:36

Bardzo dobra decyzja bo ta droga tragiczna. Odechciewa się spaceru

Byk16.08.2018 21:38

do do Gość 16:08. Ile spoza Jastrzębia pracuje w biurach na kopalniach. Przewaznie sWD. Zatrudniają obcych a naszych nie ma miejsca lub trzeba dac odpowiednio jak mówia komu trzeba aby załatwić prace.

Byk16.08.2018 21:36

Dopiero bedą stawic samochody pod sam OWN. Co nie można dupy ruszyc i się troche przejść.

Pokaż wszystkie opinie (25)