Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
16 sierpnia 2018

Jastrzębianin hodował na balkonie krzaki konopi

Jastrzębianin hodował na balkonie krzaki konopi
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci z wydziału kryminalnego zdobyli informację, iż jeden z mieszkańców ma hodować na balkonie konopie indyjskie.

- Kiedy zapukali do mieszkania jastrzębianin przyznał się, że posiada w domu marihuanę i żywą roślinę. 40-latek na wezwanie policjantów do dobrowolnego wydania zabronionych substancji wyjął z łazienki woreczek z marihuaną oraz przyniósł z balkonu doniczkę z jednym około 50-centymetrowym krzakiem. Jak wyjaśnił, zakupił od nieznanego mu mężczyzny woreczek z suszem, a że w środku znalazł również ziarna, zasadził je i wyrosła mu jedna roślina, którą przetrzymywał na balkonie - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Przeprowadzone wstępne testy badające środki zabronione pokazały wynik pozytywny. Teraz mężczyzna odpowie za popełnione przestępstwo.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Znaleźli narkotyki na ziemi? Znaleźli narkotyki na ziemi?

Posiadacze narkotyków wpadli w ręce policji nocą Posiadacze narkotyków wpadli w ręce policji nocą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
42021.08.2018 13:14

ale to brzmi strasznie, przestępstwo bo miał krzaczek, dobra robota !!!! XDDD

Gość18.08.2018 7:42

Ciekawe, że zawsze łapią tych , którzy mają małe ilości towaru, a jeszcze nigdy nie złapali tych, którzy ich zaopatrują.

zły17.08.2018 19:32

jestem przeciwny narkomani, ale konopie powinni zalegalizować.
szczegóły wyjaśni Wam dr Czerniak: G: Czerniak o konopiach indyjskich.

Do Dany 2617.08.2018 16:15

,,,,,,,,,,,,,,, - masz kilka przecinków, spróbuj ich użyć, nie bój się... ;)

Gość17.08.2018 9:37

Nie będzie amator robił konkurencji zawodowcom.

Krzysztof17.08.2018 0:06

I POlicja.mysli ze jest fajna. Potrzebujemy natychmiast reformy policji ! My obywatele wrecz rzadamy od Prezydenta RP , poslow natychmiastowej refoy POlicji !

Dany 2616.08.2018 16:55

To jastrzębie to jedna wielka patologia co te młode gorole mają robić???? OWN no pani prezydent brawo dala pani POpis jak chu chu basen w Zdroju??????? Wolę se do basenu na podwórku wejść to samo będzie zero jedynie do knajpy pić albo ćpać a potem POlicja Jastrzębska odnosi sukcesy a jak człowiek stoi na pasach to radiowóz nie zatrzyma się a jakby było odwrotnie to mandat!!!!! Widziałem dziś osobiście na wrocławskiej stałem radiowóz przejechał nawet się nie zatrzymał dopiero doarawczak co następny jechał się zatrzymał patologia patologia i jeszcze raz patologia

Pokaż wszystkie opinie (14)