Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
17 sierpnia 2018

W weekend wzmożone kontrole policji

W weekend wzmożone kontrole policji
fot. KMP Jastrzębie

Kończy się długi sierpniowy weekend. Kierowcy muszą liczyć się z tym, że policja w tym czasie prowadzi wzmożone kontrole. Funkcjonariusze m.in. będą sprawdzać trzeźwość kierowców. 

Funkcjonariusze jastrzębskiej drogówki będą w ramach akcji "Bezpieczny sierpień 2018" będą szczególną uwagę zwracali na bezpieczeństwo na naszych drogach.

-  Do służby zostanie skierowanych więcej mundurowych, na mieście pojawi się również więcej radiowozów. Policjanci mają nadzieję, że wzmożona obecność policjantów odniesie pozytywny skutek i większość kierowców zdejmie nogę z gazu i zachowa większą ostrożność na drodze. Stróże prawa ostrzegają, że będą reagować na wszelkie nieprawidłowe zachowania kierujących, głównie wobec niechronionych uczestników ruchu drogowego. Kierowcy powinni również spodziewać się częstszych badań stanu trzeźwości - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
koko20.08.2018 7:55

Zrobilem 1789 km w weekend widzialem jeden patrol na wjezdzie na A1 bylo dmuchanko. I tyle

Gość18.08.2018 7:40

Najważniejsze, że wieczorem będę mógł mknąć swoim ścigaczem aleją Piłsudskiego, tam nie sprawdzają , a w komisariacie nie słyszą wycia mojego silnika.

Sprzątacze 17.08.2018 11:03

Codziennie koło 8:00 na skate park przyjeżdża grupa sprzątających. Na koniec pracy jeden z nich uruchamia bardzo głośną dmuchawę i resztki śmieci przedmuchuje z miejsca na miejsce. I tak na całej tracie spacerowej od skate parku do stadionu. Nie dość że hałasuje, to nic jego praca nie daje.
Może ktoś się tym zajmie z UM?

Radio Teheran17.08.2018 9:05

"m.in. będą sprawdzać trzeźwość kierowców"

Ale tez, czy ktos nie wywozi nielegalnie lazaka z miasta.

do gość z 8;18 17.08.2018 8:22

To, że Ty tyrasz jak dziki osioł, żeby nie powiedzieć niewolnik, nie znaczy że inni nie dobrali sobie dni wolnych w czwartek i piątek i plus weekend nie mają pięciu dni wolnego. Miłego sampoczucia w pracy życzę. No, nie kazdy ma luksusu brania urlopu, kiedy chce, Trudno, takie jest życie..

Gość17.08.2018 8:18

W środę wolne i już zrobili z tego ''długi sierpniowy weekend''??? Ktoś coś nie tak z główką ?

Gość17.08.2018 8:00

na obrzeżach a w centrum hulaj dusza

Pokaż wszystkie opinie (8)