Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 sierpnia 2018

Złodzieje leżaków z OWN nie mogą czuć się bezkarni

Złodzieje leżaków z OWN nie mogą czuć się bezkarniMieszkańcy podczas otwarcia OWN
fot. Andrzej Klocek

Po otwarciu Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego z terenu rekreacyjnego „wyszło” dziesięć leżaków. Złodzieje nie mogą czuć się bezpieczni.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że doszło do pierwszych kradzieży leżaków z OWN. Jednak złodzieje nie mogą czuć się bezkarni.

- Nasi pracownicy analizują zapis monitoringu, który jest zainstalowany na obiekcie. W przypadku wychwycenia osób wynoszących leżaki z OWN skierujemy sprawę na Policję. Nie może być przyzwolenia na kradzież naszego wspólnego mienia, które ma służyć mieszkańcom - mówi Zofia Florek, dyrektor MOSiR Jastrzębie.

Straż Miejska, która patroluje OWN - ostatnio funkcjonariusze byli widziani w tym miejscu na rowerach - już pierwszego dnia działalności ośrodka zauważyła kobietę, która usiłowała wynieś leżak z obiektu.

Złodzieje mają jednak utrudnione korzystanie ze swojego łupu. Na leżakach znajduje się logo MOSiR, a leżaki nie były nigdy rozdawane w żadnych konkursach i nie były nagrodami. Każdy, kto zauważy taki leżak u osoby prywatnej powinien taką informację przekazać do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Laptopa i smartfon doładujesz koło tężni Laptopa i smartfon doładujesz koło tężni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
Radio Teheran20.08.2018 8:51

@UE
"Zgadzam się, poprzednicy zaniechali jakichkolwiek działań (no oprócz obietnic przedwyborczych), bo się nie dało.."

Nie tylko poprzednicy.
Czego sie nie dalo, trawy skosic i konserowac obecnych tam urzadzen?
Nie tylko OWN, ale caly szereg obiektow nalezacych do maista popada w ruine z powodu porzucenia.
"Niedasie" to choroba jastrzebskich urzednikow.

zołza z zofiówki19.08.2018 14:04

Do UE: Nie wiem co bierzesz ,boTwój tok rozumowania jest nielogiczny !
Obietnice wyborcze są jak papier toaletowy na wietrze ( taki nieużywany) to raz
A jeśli chodzi o resztę to UM i ,,góra i,, tak nie wymaże ignorowania Jastrzębian w swoim miescie z powodu swojej nieudolności i partyjności !!!

Mokry Marian 19.08.2018 10:38

Jak leżały to zabrali.

Marek19.08.2018 8:33

Jeżeli wybory wygra PiS to zrobią na złość i rozbiorą OWN- bo kojarzy się im z sukcesem Anny Hetman .
Przypomnijcie sobie kompromitujący list radnych z jedynej słusznej partii.

UE18.08.2018 16:41

@Radio
Urzędnicy dopuścili do dewastacji? A gdyby nie dopuszczali, to co, byłby porządek i piękny obiekt bez zniszczeń? Kto to zrobił, urzędnicy czy dzicz? Ale to tak na marginesie...
Zgadzam się, poprzednicy zaniechali jakichkolwiek działań (no oprócz obietnic przedwyborczych), bo się nie dało.. Teraz się dało i chwała za to obecnej władzy, obojętnie czy zrobili to pod wybory, czy nie. Mieszkańcy są zadowoleni, bo w końcu ktoś dotrzymał obietnicy wyborczej. Zarzuty, że nie jest skończony są idiotyczne. Jeśli wygra obecna władza, na pewno będzie kontynuowany remont OWN. W innym przypadku...znów nic się nie da, a to co zrobili poprzednicy, należy zniszczyć i zacząć od nowa (i tak jest w całej Polsce, dlatego nie możemy wyjść z dołka)
Niestety dzicz pozostanie dziczą, obojętne kto będzie u władzy. A to potrwa jeszcze dziesięciolecia...

Grażyna ŻarkoGrażyna Żarko18.08.2018 16:27

Ludzie, kto to wodział, żeby kraść. Przypominam 7 przykazanie NIE KRADNIJ. I co wy myślicie, że jak ksiądz powie na spowiedzi "ja odpuszczam tobie grzechy" to są odpuszczone? Żeby grzechy były odpuszczone, trzeba oddać. Szczęść Boże.

Radio Teheran18.08.2018 14:50

@UE
"Rozkradną, zdewastują, bo to Polska właśnie."

Poprzednio do dewastacji dopuscili urzednicy kompletnie porzucajac obiekt.

Pokaż wszystkie opinie (45)