Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
17 sierpnia 2018

Rusza lodowisko - pierwsza ślizgawka gratis!

Rusza lodowisko - pierwsza ślizgawka gratis!
fot. pixabay

 Z tej informacji z pewnością ucieszą się wielbiciele białego szaleństwa na łyżwach - rusza lodowisko „Jastor”. Pierwsza ślizgawka gratis! 

Po przerwie technologicznej swoje podwoje dla mieszkańców otwiera lodowisko „Jastor”. Będzie czynne przez cały rok. Jednak chyba w środku gorącego lata śmiganie na łyżwach sprawia jastrzębianom największą frajdę. To zderzenie zimnego lodu z gorącym, upalnym powietrzem, to jest właśnie to!

- Serdecznie zapraszamy mieszkańców na inaugurację sezonu na naszym lodowisku. Pierwsza ślizgawka odbędzie się 25 sierpnia, o godzinie 11:00. Tradycyjnie pierwsza ślizgawka dla każdego gratis - zaprasza Zofia Florek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W sobotę, 25 sierpnia, odbędzie się jeszcze jedna ślizgawka, o godz. 18:00, wejście z biletami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Święty Mikołaj przybędzie na łyżwach Święty Mikołaj przybędzie na łyżwach

To nie jest kult szatana, a dobra zabawa To nie jest kult szatana, a dobra zabawa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
zadowolona17.08.2018 12:56

Szkoda, że lodo nie jest czynne przez całe wakacje. Uwielbiam jeździć na łyżwach w lecie podczas upałów. Jedna z lepszych atrakcji w okolicy.

Mietek17.08.2018 12:30

W końcu zarąbiste spędzanie czasu w upały. Znowu się zjedzie dziesiątki ludzi z całego regionu. Lodowisko w lecie, to jest kapitalna sprawa.