Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 sierpnia 2018

Rusza sprzedaż karnetów "Jastrzębskiego Węgla"

Rusza sprzedaż karnetów "Jastrzębskiego Węgla"
fot. Jastrzębski Węgiel

Klub Sportowy „Jastrzębski Węgiel” poinformował, że wkrótce rozpocznie się sprzedaż karnetów Jastrzębskiego Węgla na sezon 2018/2019! Ceny pozostają na tym samym poziomie.

Nadchodzące rozgrywki w siatkarskiej ekstraklasie zapowiadają się pasjonująco. Kluby świetne przepracowały okienko transferowe, czego efektem jest napływ do PlusLigi wielu klasowych graczy, w tym gwiazd światowego formatu.

„Jastrzębski Węgiel” poczynił znaczące starania w tym zakresie, ściągając m.in. zawodników o uznanej marce na siatkarskim rynku w osobach Dawida Konarskiego, Christiana Fromma czy Juliena Lyneela. Tercet wymienionych reprezentantów: Polski, Francji oraz Niemiec, w połączeniu z zachowanym trzonem kadry z zeszłego zespołu, ma zaprowadzić naszą drużynę najwyżej jak tylko da się w ligowej hierarchii.

- Rzecz jasna trzeba mieć świadomość tego, że to jest tylko sport. Jak to często bywa w tej dziedzinie życia, po drodze może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych sytuacji, które są w stanie zburzyć nawet najbardziej ambitne plany i marzenia. Bez względu na wszystko Jastrzębski Węgiel nie boi się wyzwań i jak co roku zamierza powalczyć o najwyższe cele.Jak wiadomo, na sukces składa się wiele czynników. Jednym z nich jest wsparcie i zaangażowanie ze strony fanów. Dlatego tak bardzo na Państwa liczymy. Naszym ukłonem w Państwa stronę niech będzie fakt, iż utrzymaliśmy ceny karnetów na niezmienionym poziomie. Ich ceny będą takie same, jak w poprzednim sezonie – informuje „Jastrzębski Węgiel”.  

Ceny karnetów:

 250 złotych (karnet Srebrny)
 300 złotych (karnet Złoty)
 370 złotych (karnet Premium)

Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zarówno w PlusLidze, jak i w Pucharze Polski. Dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off. Na tym samym poziomie jak w zeszłym sezonie pozostają także ceny biletów i wynoszą one: 25 złotych (bilet normalny) oraz 15 złotych (bilet ulgowy).

Przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów rozpocznie się 20 sierpnia 2018r. i potrwa do 24 sierpnia. Przedsprzedaż będzie prowadzona w biurze Klubu (Hala Widowisko-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:30. Osoby te będą miały pierwszeństwo w wykupie miejsca zajmowanego w poprzednim sezonie i wykup ten będzie możliwy wyłącznie za okazaniem posiadanego karnetu z poprzedniego sezonu oraz udostępnienie numeru PESEL oraz adresu zamieszkania. Natomiast sprzedaż ogólna karnetów ruszy 28 sierpnia 2018r.  i również będzie prowadzona stacjonarnie w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:30 w biurze Klubu.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gosc26.08.2018 10:10

Jastrzębski węgiel nie ma nic z jastrzębiem. Akademia talentów Żory zawodnicy emeryci zakupieni. Po co akademia skoro biorą obcych. Prezes Żory na naszym mieście mu nie zależy. Mieszkańców pomija a sprowadza że swoich firm. Z niepełnosprawnymi nie współpracuje. Zmienic nazwę trzymana na wyciąganie pieniędzy z urzędu.

Ola24.08.2018 13:19

Tych co wchodzą po znajomości z elita od picia to całe rzesze. Tylko czemu prezes gościom za swoje nie stawia tylko za nasze piją.

Mieszkaniec18.08.2018 16:56

Nie tylko Matusiak wprowadza bez karnetów po 10 ludzi. Całe rodziny i znajomi. Cały pis jastrzębski panoszy się na hali. Prezes też z całą rodziną przychodzi i jeszcze sprowadza pracowników że swoich firm żeby pobawili się i najedli za nie swoje.

Wolny17.08.2018 22:29

Jw i teraz gksa to tylko pretekst do wyprowadzania kasy. Karnety po co komu wystarczy z Matusiakiem pogadać i karnety niepotrzebne.

Gosc17.08.2018 21:00

Po ostatnim sezonie pozinni zanizyc cenę na zachętę. Pokazali że nie ma na co patrzeć. Bardziej się opłaca kupić bilet żeby klasę zaksy czy resovi pooglądać. Zakupili emerytów to pokażą gamę kontuzji. Koszulki stare za 50zl sprzedają co za masakra. Sezon szmaciaty był to czym tu handlować.