Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-5°
EkoOkna
17 sierpnia 2018

Mieszkańcy w szoku: "Wyciął nam dwie sosny!"

Mieszkańcy w szoku: "Wyciął nam dwie sosny!"
fot. nadesłane przez czytelnika

Mieszkańcy bloku przy ulicy Wrocławskiej przeżyli w czwartek rano szok. Wandal wyciął im sosnę z zadbanego ogródka. To już kolejny atak nieznanego osobnika.

- Rano przeżyłam szok. W ogródku, o który wspólnie dbamy z sąsiadami, zobaczyłam ściętą, kilkunastoletnią sosnę. To już drugi atak wandala. Około miesiąca temu wyciął już jedną sosnę i jałowiec - mówiła jedna z lokatorek bloku przy ulicy Wrocławskiej 39.

Policja już wcześniej została poinformowana przez lokatorów i administrację o tym akcie wandalizmu.

Mieszkańcy mówią nieoficjalnie, że mają podejrzenia w stosunku do jednego z lokatorów, który publicznie deklarował, że zamierza wyciąć drzewa i boją się, że na tym nie poprzestanie.

- Powiedziano nam, że nie złapaliśmy go za rękę i nic nie można zrobić. Liczymy jednak na to, że Policja poważnie podejdzie do tej sprawy. Dbaliśmy o nasz ogródek. Dwie piękne sosny, które wyciął nam wandal były naszą dumą. Teraz zostały tylko pnie. Inni lokatorzy z sąsiednich klatek boją się, że ich ogródki również zostaną zdewastowane i padną ofiarą wandala - mówi inny mieszkaniec bloku.

Lokatorzy szacują, że straty materialne wynoszą ok. 1400 zł. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna włamał się do szkoły i ukradł... kurtkę Mężczyzna włamał się do szkoły i ukradł... kurtkę

Cytaty ozdobiły przystanki. Wandale już zdążyli je zniszczyć Cytaty ozdobiły przystanki. Wandale już zdążyli je zniszczyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (60)
obserwator20.08.2018 12:20

no brodacz teraz się doigrałeś ze swoją połowicą

Gość20.08.2018 9:14

Lokatorów sadzących drzewa pod oknami ukarać za utrudnianie życia pozostałym mieszkańcom bloku.

piston19.08.2018 23:50

uj bombki strzelił choinki nie będzie.posadźcie topole ,szybciej urośnie .

Hanzel19.08.2018 23:07

U nas w Niemcach nikt by sobie nie pozwolił bez pozwoleństwa posadzić drzewo i to jeszcze komuś pod oknem no ale to wiadomo Niemcy Niemcy ponad wszystko .

miłośnik przyrody19.08.2018 15:21

W Bziu wycięto cały zabytkowy park i cicho sza a wy robicie raban o dwie sosenki .

Helena19.08.2018 13:24

Te drzewka to są pod klatkami potrzebne tylko po to żeby cała klatkowa psiarnia miała się gdzie odlać a tak pożytku żadnego .

Mały19.08.2018 12:23

Nie Macie tam monitoringu okiennego ?? Po pierwszym ścięciu powinien być uruchomiony ;) A na serio to żal.pl te bloki są tak szpetne że chociaż kawałek fajnych drzewek nie może jak widać ocieplić klimatu. Na pocieszenie spółdzielnia da coś nowego.

Pokaż wszystkie opinie (60)