Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
22 sierpnia 2018

"Daszek" pnie się w górę - powstają nowe mieszkania

"Daszek" pnie się w górę - powstają nowe mieszkania
fot. UM Jastrzębie

Od ponad dwóch miesięcy trwają prace budowlane związane z inwestycją Jastrzębskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Daszek” przy ulicy Witczaka.

W dzielnicy Zdrój powstaje nowy blok, w którym znajdzie się 27 mieszkań o powierzchni od 50 do 80 metrów kwadratowych - w tym dziesięć mieszkań dwupoziomowych.

- Na chwilę obecną firma zakończyła prace związane z wykonywaniem robót fundamentowych i trwają roboty dotyczące wznoszenia garażu podziemnego. Trwa zbrojenie ścian poszczególnych segmentów, na budowę dostarczane są prefabrykowane stropy, z których wznoszony ma być podziemny garaż. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ten etap zostanie zakończony na przełomie sierpnia i września. Następnie pracownicy przystąpią do budowy mieszkań w poziomie przyziemia - informuje jastrzębski magistrat.

W pokojach na podłogach będą panele, podłogi w przedpokojach, kuchni i łazienkach zostaną wyłożone płytkami ceramicznymi. Ściany pokoi będą pomalowane na biało, kuchnie i łazienki - wykończone płytkami ceramicznymi. Każdy lokal otrzyma niezależne ogrzewanie gazowe, kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz tak zwany biały montaż to jest umywalki, wanny lub kabiny prysznicowe, zlewozmywak w kuchni. Co istotne wszystkie kuchnie w bloku są przestrzenne z oknem. Mieszkania wyposażone będą również w kompletną infrastrukturę teletechniczną. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

TBS: Budynek nabiera kształtów i kolorów TBS: Budynek nabiera kształtów i kolorów

Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Radio Teheran23.08.2018 0:24

@do Radio Teheran
"Tak więc można powiedzieć że były 2 mieszkania na rok, teraz będzie więcej"

Zalozysz sie o flaszke?
Tyle rzeczy w Jastrzebiu juz mialo byc, nawet podziemny dworzec obiecano.

Gość22.08.2018 21:07

Do 20.31. Bo to są mieszkania na wynajem. Wynajmując mieszkanie chyba najpierw go nie wykańczasz?

Gość22.08.2018 20:31

\dlaczego tym razem kuchnie, wykończone i wyposażone praz położone panele? To przecież podraża koszty, a nie są to mieszkania komunalne!!!!

Gość22.08.2018 18:20

Do 16.30 Pierwsi dwaj prezesi nic nie robili no cóż jaki szef (prezydent) tacy pracownicy, za Pani Hetman dużo się w Tbs zmieniło.

Gość22.08.2018 18:07

Radio, to już też pisałeś. To nudne.

do Radio Teheran22.08.2018 16:31

Nie do końca się z Tobą zgodę. Od jakichś 3 lat są nowe władze w Daszku i coś się dzieje. Tak więc można powiedzieć że były 2 mieszkania na rok, teraz będzie więcej. Podobno drugi taki blok ma być budowany.

Radio Teheran22.08.2018 15:01

@GośćDziś o 8:48
"przy każdym artykule o inwestycji powielasz ten sam tekst"

Ludzie powinni wiedziec, ze Daszek tylko konsumuje zbierane pieniadze. Program mieszkaniowy oscyluje w okolicach 2 mieszkan na rok. Do tego naprawde nie trzeba utrzymywac latami przedsiebiorstwa.
Taka dzialalnosc ma charakter pasozytniczy.

Pokaż wszystkie opinie (17)