Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
22 sierpnia 2018

Pomoc przyszła na czas. Mężczyzna przedawkował leki

Pomoc przyszła na czas. Mężczyzna przedawkował leki
fot. pixabay

Rodzina nie miała kontaktu z 63-letnim mężczyzną. Zaniepokojona powiadomiła Policję i Straż Pożarną. W samą porę.

Na miejsce, czyli do mieszkania przy ul. Wielkopolskiej wezwano Państwową Straż Pożarną. Mundurowi przez balkon dostali się do lokalu.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że w mieszkaniu na 6 piętrze, jest uchylone okno balkonowe. Strażacy zeszli z balkonu mieszkania 7 piętra na 6 przy użyciu sprzętu wysokościowego. Po wejściu do mieszkania przez uchylone okno w środku znaleziono lokatora - 63-latek był przytomny w utrudnionym kontakcie słownym po zażyciu dużej ilości leków uspokajających - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!