Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°16°
23 sierpnia 2018

Ktoś uszkodził rurociąg z gazem. Było niebezpiecznie

Ktoś uszkodził  rurociąg z gazem. Było niebezpiecznie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę około 22:00 jastrzębscy strażacy zostali wezwani do uszkodzonej rury z gazem.  Wyznaczono strefę niebezpieczną i podjęte niezbędne działania.

Państwowa Straż Pożarna została powiadomiona o tym, że w okolicy ulicy Powstańców Śląskich ulatnia się gaz. Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili, że podczas prac ziemnych doszło do uszkodzenia rury z gazem. Strażacy wyznaczyli strefę niebezpieczną. Wezwano pogotowie gazowe, które przystąpiło do zabezpieczenia rurociągu.

- Na czas prac wykonywanych przez strażaków jeden pas jezdni ulicy Powstańców Śląskich w kierunku Żor została wyłączony z ruchu. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zabezpieczali miejsce zdarzenia. Po zakończeniu niezbędnych prac ruch został przywrócony - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nieostrożność mogła doprowadzić do wybuchu Nieostrożność mogła doprowadzić do wybuchu

Znaleziono nieprzytomną dziewczynę na dachu transformatora Znaleziono nieprzytomną dziewczynę na dachu transformatora

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Ktoś wykonywał te prace23.08.2018 14:57

Jeśli były prowadzone prace ziemne, to ktoś je wykonywał. Za darmo tego nie robił. Pracownicy właściwej komórka UM powinni wiedzieć, kto i co tam robił. Każda praca na ulicy miasta musi być zgłoszona. Policja może szybko ustalić, kto był wykonawcą prac i przedstawić zarzut, co najmniej nieumyślnego spowodowania śmiertelnego zagrożenia dla ludzi.