Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
23 sierpnia 2018

Ktoś uszkodził rurociąg z gazem. Było niebezpiecznie

Ktoś uszkodził  rurociąg z gazem. Było niebezpiecznie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę około 22:00 jastrzębscy strażacy zostali wezwani do uszkodzonej rury z gazem.  Wyznaczono strefę niebezpieczną i podjęte niezbędne działania.

Państwowa Straż Pożarna została powiadomiona o tym, że w okolicy ulicy Powstańców Śląskich ulatnia się gaz. Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili, że podczas prac ziemnych doszło do uszkodzenia rury z gazem. Strażacy wyznaczyli strefę niebezpieczną. Wezwano pogotowie gazowe, które przystąpiło do zabezpieczenia rurociągu.

- Na czas prac wykonywanych przez strażaków jeden pas jezdni ulicy Powstańców Śląskich w kierunku Żor została wyłączony z ruchu. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zabezpieczali miejsce zdarzenia. Po zakończeniu niezbędnych prac ruch został przywrócony - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano pracowników z rozlewni gazu Ewakuowano pracowników z rozlewni gazu

Alarm w podziemnym pasażu handlowym Alarm w podziemnym pasażu handlowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Ktoś wykonywał te prace23.08.2018 14:57

Jeśli były prowadzone prace ziemne, to ktoś je wykonywał. Za darmo tego nie robił. Pracownicy właściwej komórka UM powinni wiedzieć, kto i co tam robił. Każda praca na ulicy miasta musi być zgłoszona. Policja może szybko ustalić, kto był wykonawcą prac i przedstawić zarzut, co najmniej nieumyślnego spowodowania śmiertelnego zagrożenia dla ludzi.