Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
24 sierpnia 2018

Jeszcze jedna kobieta powalczy o prezydenturę?

Jeszcze jedna kobieta powalczy o prezydenturę?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Samorządne Jastrzębie wystawi swojego kandydata na prezydenta miasta. Wszystko wskazuje na to, że  będzie to kobieta.

Zarejestrowano Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Samorządne Jastrzębie. Pełnomocnikiem wyborczym został Marcin Gołębiowski. Komitet wystawi listy kandydatów do Rady Miasta. Będzie też kandydat na prezydenta.

- Jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji, kto będzie naszym kandydatem na prezydenta miasta. Wahamy się pomiędzy trzema osobami. Nasz komitet, również kandydat na prezydenta miasta, będą reprezentować przedsiębiorcy, działacze społeczni. Nie mamy w swoich szeregach polityków w tradycyjnym rozumieniu tego słowa - mówi Janina Szymańska ze Stowarzyszenia Samorządne Jastrzębie.

Według nieoficjalnych informacji Samorządne Jastrzębie w wyborach prezydenckich postawi na kobietę. Poważną kandydatką jest Janina Szymańska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (77)
Gosc28.08.2018 16:13

Szymańska jaka Szymańska co dla miasta robi? Startuje żeby koalicje z pisem zawrzeć bo nie ma co liczyć a głosy. Widać w mieście jak nikomu nie zależy. Potrzeba koalicji przeciw pisowskiemu niszczeniu miasta a jakieś małe nic nie znaczące towarzystwa wystawiają kandydatów. Żal mi was mieszkańcy zawiść i obłuda.

mieszkaniec28.08.2018 14:07

Jakaś Szymańska? Kto to jest? Co zrobiła dla miasta, że tak prze do władzy? Oj widzę dla niej czarno. Tylko obecna p. Prezydent rokuje rozwój miasta.

benio28.08.2018 10:00

a jak się ma samorządne jastrzębie do sld ? przecież to te same osoby.czy jeden związkowiec poseł sponsoruje obie kampanie i obu kandydatów na prezydenta?

zenon bombalina28.08.2018 9:58

może ktoś napisze kto to jest i co sobą reprezentuje. Faktem jest ze na zdjęciach na fb to niczego sobie kobitka, ale to tylko zdjęcia

gość 28.08.2018 8:11

Pani Szymańska to super kandydat na prezydenta miasta i wielkie przeciwieństwo do obecnie urzędującej. Nawet jest dużo młodsza i lepiej się prezentuje pod każdym względem. Podejrzewam, że ta Pani przejdzie do II tury z Panem Kaszą, który zapewne wygra! Oczywiste jest, że musi nastąpić zmiana na stanowisku prezydenta miasta. Ponadto dyskutujcie merytorycznie i proszę nie stosować ciosów poniżej pasa!!!!

Byk27.08.2018 21:37

Kto to jest Pani Szymańska?!!! Nie, nie tylko nie to!

Do Patriota27.08.2018 16:59

Jeśli jesteś patriotą to na pewno nie Polskim. Patrioci są przeciw niszczeniu Polski przez PiS. W naszym mieście dokładnie widać jak działa PiS przeciw Polakom.

Pokaż wszystkie opinie (77)