Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
24 sierpnia 2018

Szerszenie zagnieździły się na kąpielisku "Zdrój"

Szerszenie zagnieździły się na kąpielisku "Zdrój"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Szerszenie zagnieździły się na zjeżdżalni wodnej kąpieliska „Zdrój”.  Stanowiły poważne zagrożenie dla użytkowników.

W czwartek około godziny 14:00 Państwowa Straż Pożarna w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o szerszeniach na ternie kąpieliska „Zdrój”.

- Stwierdzono dużą ilość szerszeni w okolicy zjeżdżalni na terenie basenu. Obiekt zjeżdżalni został wygrodzony taśmą oraz wyłączony z użytkowania przez 24 h. Spryskano konstrukcję zjeżdżalni środkiem owadobójczym - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie? Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Adi24.08.2018 23:17

Tego lata to prawdziwa plaga, owady dają znać o sobie, jak nie osy to szerszenie, myślę że gorąc bardzo im sprzyja na dodatek są cholernie agresywne.

Z innej beczki do 13:2324.08.2018 18:46

Trochę kultury i bez nerwów, właśnie, że już nie jem po spróbowaniu tych "dań ".Nie ukrywam, że chodząc na basen zjadło by się coś dla ludzi. Owszem nie ma obowiązku, ale mógłby być wybór więc jeszcze jakieś inne stanowisko gastronomiczne.

Gość24.08.2018 18:06

Do Z innej beczki
Dziś o 13:23

To po prostu nie chodź i nie żryj tego - nie ma obowiązku.

Elvis24.08.2018 16:05

Psp uratuje miasto!

Z innej beczki 24.08.2018 13:23

Szkoda tylko, że co roku kuleje restauracja na basenie. Jedzenie jest koszmarne,jakość tych fast food ów ma dużo do życzenia.Zapiekanki i parówki okropne, nie wspominając o plackach ziemniaczanych wyciaganych z zamrażalnika lodujące prosto do głębokiekiego oleju ,ludzie to nie świnie. Przykre to,że ludzie prowadzący restaurację nie mają w sobie chęci zaoferowania ludziomna świeżo robione tylko same "mrożonki "

KAZ24.08.2018 11:47

Miasto atakują plagi egipskie.