Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°16°
28 sierpnia 2018

Dostał ataku padaczki za kierownicą i doprowadził do zderzenia

Dostał ataku padaczki za kierownicą i doprowadził do zderzenia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek około godziny 8:18 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o kolizji na ulicy Pszczyńskiej. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów.

Jak informują mundurowi, kierowca samochodu marki Skoda Fabia, jadąc ulica Pszczyńską,  w kierunku ronda Dolnego zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem, poruszającym się w kierunku Pawłowic.

- Przybyli na miejsce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że sprawca kolizji 67-letni kierowca skody doznał ataku epilepsji, co było przyczyną kolizji. Został on odwieziony do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Mundurowi sporządzili wniosek o skierowanie go na badania, celem stwierdzenia czy może kierować pojazdami mechanicznymi. Pasażer drugiego samochodu nie ucierpiał w wyniku zderzenia - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Epi do zden29.08.2018 21:17

Nie ma żadnej koperty po prostu jest okres obserwacji po którym lekarz stwierdzi czy podpisze badania czy nie

do zden29.08.2018 20:48

Jak byś miał mózg to byś pomyślał facet najpierw zrobił prawko a w czasie póżniejszym nabawił się choroby .

A29.08.2018 8:37

Co temat to niezliczone wiadra pomyj ???????

zden29.08.2018 0:32

jaki cudem ludzie z epilepsja dostaja prawko co za matol z tego lekarza pewnie bylo pytanie cierpi pan na choroby typu ..... nie alez skad i koperta na stol.

epi28.08.2018 23:48

kazdy moze miec prawko nawet epileptyk niestety choroby chodza po ludziach i kazdy z was moze kiedys miec z zaskoczenia atak jedni mniej odczuwalny drudzy bardziej nie biezcie wszystkich do jednego worka . sam jestem epileptykiem i wiem cos o tym

zwalczaj szczepionkowy terror28.08.2018 22:46

Każdy, kto ma stwierdzoną tę i podobną chorobę układu nerwowego, powinien mieć zakaz prowadzenia pojazdów. To chyba logiczne?

Mieszkanka28.08.2018 20:48

Epileptyk nigdy nie powinien posiadać prawa jazdy ale jeśli doznał choroby mając prawo jazdy powinien sam zdecydować o tym że nie będzie prowadzić pojazdu żeby nie narazić siebie i innych na niebezpieczeństwo i za to powinien być surowo ukarany

Pokaż wszystkie opinie (15)