Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 sierpnia 2018

Dostał ataku padaczki za kierownicą i doprowadził do zderzenia

Dostał ataku padaczki za kierownicą i doprowadził do zderzenia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek około godziny 8:18 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o kolizji na ulicy Pszczyńskiej. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów.

Jak informują mundurowi, kierowca samochodu marki Skoda Fabia, jadąc ulica Pszczyńską,  w kierunku ronda Dolnego zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem, poruszającym się w kierunku Pawłowic.

- Przybyli na miejsce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że sprawca kolizji 67-letni kierowca skody doznał ataku epilepsji, co było przyczyną kolizji. Został on odwieziony do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Mundurowi sporządzili wniosek o skierowanie go na badania, celem stwierdzenia czy może kierować pojazdami mechanicznymi. Pasażer drugiego samochodu nie ucierpiał w wyniku zderzenia - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Epi do zden29.08.2018 21:17

Nie ma żadnej koperty po prostu jest okres obserwacji po którym lekarz stwierdzi czy podpisze badania czy nie

do zden29.08.2018 20:48

Jak byś miał mózg to byś pomyślał facet najpierw zrobił prawko a w czasie póżniejszym nabawił się choroby .

A29.08.2018 8:37

Co temat to niezliczone wiadra pomyj ???????

zden29.08.2018 0:32

jaki cudem ludzie z epilepsja dostaja prawko co za matol z tego lekarza pewnie bylo pytanie cierpi pan na choroby typu ..... nie alez skad i koperta na stol.

epi28.08.2018 23:48

kazdy moze miec prawko nawet epileptyk niestety choroby chodza po ludziach i kazdy z was moze kiedys miec z zaskoczenia atak jedni mniej odczuwalny drudzy bardziej nie biezcie wszystkich do jednego worka . sam jestem epileptykiem i wiem cos o tym

zwalczaj szczepionkowy terror28.08.2018 22:46

Każdy, kto ma stwierdzoną tę i podobną chorobę układu nerwowego, powinien mieć zakaz prowadzenia pojazdów. To chyba logiczne?

Mieszkanka28.08.2018 20:48

Epileptyk nigdy nie powinien posiadać prawa jazdy ale jeśli doznał choroby mając prawo jazdy powinien sam zdecydować o tym że nie będzie prowadzić pojazdu żeby nie narazić siebie i innych na niebezpieczeństwo i za to powinien być surowo ukarany

Pokaż wszystkie opinie (15)