Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
28 sierpnia 2018

Wezwał Policję na 80-letnią matkę

Wezwał Policję na 80-letnią matkę
fot. KMP Jastrzębie

W poniedziałek około godzin 18:00 jastrzębska Policja została zaalarmowana przez jednego z mieszkańców o tym, że 80-letnia matka zdemolowała mu pokój.

Na miejsce zdarzenia, czyli do lokalu znajdującego się w bloku przy ulicy Kaszubskiej skierowano policyjny patrol. Mundurowi ustalili, że nie doszło do zdemolowania pokoju. Mężczyzna wezwał policję, ponieważ zobaczył, że ma porozrzucane rzeczy i doszedł do wniosku, że zrobiła to jego 80-letnia matka. Funkcjonariusze uznali, że ich wezwanie było bezzasadne i skierują do sądu wniosek o ukaranie jastrzębianina.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie czterech samochodów Zderzenie czterech samochodów

Matka z 2 promilami "zajmowała" się 2-latkiem Matka z 2 promilami "zajmowała" się 2-latkiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
seboc29.08.2018 0:12

To wyszło na jaw gdzie idą moje podatki. Na "urlopy" policji. Brawo WY !

koko do smolka28.08.2018 22:26

Kolego nie daja mandatow z tego wniosku gdy maja wezwanie do sadu nalezy im sie ustawowo dzien wolny od pracy . Godzina w sadzie = 7 godzin w domu a kasa ta sama.

Smolka28.08.2018 17:28

To już mandatów nie dają przez takie osoby na sprawę w sądzie czeka się 5 lat. Zamiast Od razu rozgrzeszyc to zapychaja i tak przepełnione sądy.

dysydent28.08.2018 9:21

Co za patol.

mysz28.08.2018 9:01

dodatkowo na badania wysłać.