Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
28 sierpnia 2018

Wezwał Policję na 80-letnią matkę

Wezwał Policję na 80-letnią matkę
fot. KMP Jastrzębie

W poniedziałek około godzin 18:00 jastrzębska Policja została zaalarmowana przez jednego z mieszkańców o tym, że 80-letnia matka zdemolowała mu pokój.

Na miejsce zdarzenia, czyli do lokalu znajdującego się w bloku przy ulicy Kaszubskiej skierowano policyjny patrol. Mundurowi ustalili, że nie doszło do zdemolowania pokoju. Mężczyzna wezwał policję, ponieważ zobaczył, że ma porozrzucane rzeczy i doszedł do wniosku, że zrobiła to jego 80-letnia matka. Funkcjonariusze uznali, że ich wezwanie było bezzasadne i skierują do sądu wniosek o ukaranie jastrzębianina.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
seboc29.08.2018 0:12

To wyszło na jaw gdzie idą moje podatki. Na "urlopy" policji. Brawo WY !

koko do smolka28.08.2018 22:26

Kolego nie daja mandatow z tego wniosku gdy maja wezwanie do sadu nalezy im sie ustawowo dzien wolny od pracy . Godzina w sadzie = 7 godzin w domu a kasa ta sama.

Smolka28.08.2018 17:28

To już mandatów nie dają przez takie osoby na sprawę w sądzie czeka się 5 lat. Zamiast Od razu rozgrzeszyc to zapychaja i tak przepełnione sądy.

dysydent28.08.2018 9:21

Co za patol.

mysz28.08.2018 9:01

dodatkowo na badania wysłać.