Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 sierpnia 2018

Targowisko Miejskie zostanie zmodernizowane

Targowisko Miejskie zostanie zmodernizowane
fot. JastrzebieOnline.pl

Stan Targowiska Miejskiego od lat wzbudza kontrowersje. Mieszkańcy pytają, kiedy w końcu zostanie zmodernizowane i czy długo jeszcze będzie szpecić Jastrzębie?

Targowisko Miejskie przy ulicy Arki Bożka szpeci miasto - co do tego zgadzają się chyba wszyscy. Dlaczego nic się z tym nie robi? - pytają mieszkańcy. Od wielu lat trwa ustalanie praw własnościowych do części terenu, na którym znajduje się targowisko. W grę wchodzą nie tylko byli właściciele, ale również ich spadkobiercy. Do tego czasu miasto nie może tam inwestować. Niedawno jastrzębianie zauważyli pewną zmianę - nowe, estetyczne ogrodzenie. Jednak nie oznacza to, że na tym koniec i cały obiekt będzie szpecił nadal.

- Krok po kroku porządkujemy teren wokół targowiska. Czekamy na orzeczenie sądu w sprawie ostatecznego ustalenia właścicieli. Zaraz po tym zmodernizujemy całe targowisko. Tak budujemy przyjazne przestrzenie w Jastrzębiu-Zdroju - mówi prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Targowisko Miejskie zmienia wygląd Targowisko Miejskie zmienia wygląd

"Okradziono mnie w nocy. Może ktoś widział złodziei!" "Okradziono mnie w nocy. Może ktoś widział złodziei!"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
egon29.08.2018 8:51

Wybierzcie mnie ja to zrobię...nic nie zrobi dopóki się nie wyjaśni kwestia własności terenów na których jest targowisko...więc kolejna obietnica wyborcza bez możliwości realizacji !!!!

gość 28.08.2018 22:12

Niech zmodernizują te wszystkie starsze panie na wysokich stołkach, bo to obciach!!!

do Ania28.08.2018 21:10

Dobrze mówisz skrzyżowanie będzie wyremontowane a dokładnie będzie rondo .

Gość zołza z ofiówki 28.08.2018 19:23

Swojego czasu modernizowano przejście podziemne na wysokości katowickiej ,jakie efekty?!!!

Ania 28.08.2018 18:40

Błędny tytuł targowisko zostało pomniejszone a skrzyżowanie obok ma kiedyś być wyremontowane.

Jas28.08.2018 15:42

A czy prokuratura skoczyla dochodenie dotyczace poprzedniej modernizacji? No juz went bedzie znowu miala czym sie zajmowac... .

inwestor28.08.2018 13:26

Proces inwestycyjny kończy się budową a zaczyna postawieniem warunków, które mogą rozpocząć projektowanie i kosztorysowanie. Golden Gate, miał być największym mostem świata. Miał i budzi podziw do tej pory. Ta inwestycja miała niemal nieograniczoną ilość pieniędzy. Można było zatrudnić dowolna liczbę robotników.
Dlaczego klniesz? Czy masz tak ubogi zasób słów jak myślenie?

Pokaż wszystkie opinie (33)