Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
28 sierpnia 2018

Do wygrania nagrody i zniżki na przejazd FlixBusem

Do wygrania nagrody i zniżki na przejazd FlixBusem
fot. FlixBus

Są tu miłośnicy dalekich podróży? Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są gadżety firmy FlixBus i zniżki na przejazdy! Można np. pojechać do Katowic luksusowym autobusem za połowę ceny.

Co zrobić, aby zdobyć nagrodę i tańsze bilety na przejazd autobusami firmy FlixBus? Zadanie jest proste - trzeba napisać, w jaki sposób można umilić sobie podróż i oznaczyć osobę, z którą najlepiej się wam podróżuje. Pewnie nie będziecie mieć z tym żadnych problemów, bo przecież wiele ciekawych rzeczy może zdarzyć się podczas podróży. Z pewnością macie też z kim wybrać się w drogę.

Uwaga! Swoje wypowiedzi należy napisać na profilu FB jastrzebieonline, pod postem dotyczącym konkursu!

Wygrywają trzy najlepsze propozycje. Laureaci otrzymają: poduszkę, okulary, pendrive, cukierki krówki, kod -50% na przejazdy FlixBus. Pozostałe 10 osób wybranych przez organizatora w ramach tzw. „nagrody pocieszenia” otrzyma: okulary, krówki, kod -20% na przejazdy FlixBus.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH GKS w finale Pucharu Polski JKH GKS w finale Pucharu Polski

Konkurs z nagrodami od FlixBusa rozstrzygnięty Konkurs z nagrodami od FlixBusa rozstrzygnięty

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
do szczepionkowy31.08.2018 0:59

Jestem Polakiem. I pozwolisz, że to ja SAM będę decydował komu kieszeń nabijać będę.

Gość30.08.2018 23:50

Aja jestem za koleją.

Byk30.08.2018 17:51

do zwalczaj szczepionkowy terror. Wole wesprzeć takiego przewoźnika niz Drabasa, gdzie ludzie sa upchani jak sardynki w puszcze. Często te busy nie maja klimatyzacji, śmierdzi bo kierowca pali fajki. Jest ciasno w tych busikach. Jestm za takimi przewoźnikami, jak FlixBus. W końcu jestesmy w UE i mamy prawo godni i po ludzku jeździć.

Byk30.08.2018 17:47

Szkoda,ze bilety można kupic tylko przez internet.

zły29.08.2018 15:47

jest problem z tą "polska konkurencją", nie zastanawia Was fakt, że szwaby mają takie niskie ceny biletów? Kolejny przykład na to, że jesteśmy republiką bananową...

do zwalczaj...29.08.2018 13:48

A ja wole wspierać każdą konkurencję braci którzy wożą ludzi jak worki ziemniaków.

...29.08.2018 7:51

Szczepionkowy terror, nie ośmieszaj się. Właśnie wyrosła taka konkurencja w postaci przegenialnego przewoźnika, który nie nadaje się do wożenia kartofli, a co dopiero ludzi...

Pokaż wszystkie opinie (12)