Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
29 sierpnia 2018

W tym miejscu już nie złożycie wniosku o zasiłek

W tym miejscu już nie złożycie wniosku o zasiłek
fot. pixabay

W hali widowiskowo-sportowej nie będzie można już złożyć wniosków w ramach programu Rodzina 500 plus czy na inne świadczenia socjalne. Punkt jest czynny do końca sierpnia.

Jak informuje jastrzębski magistrat, od 3 września br. nabór wniosków w ramach programu Rodzina 500 plus, świadczeń z funduszu alimentacyjnego, wniosków o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego z dodatkami, a także wniosków w ramach programu „Dobry start”, będzie możliwy tylko i wyłącznie na sali obsługi Urzędu Miasta przy Alei Piłsudskiego 60. Stanowiska będą czynne od poniedziałku do środy w godzinach od 7.30 do 15.00, w czwartki od 7.30 do 17.00, w piątki od 7.30 do 14.00

W nowo utworzonym punkcie obsługi klienta przy ul. Zielonej 16A, przyjmowane są wnioski o świadczenia opiekuńcze związane z niepełnosprawnością, tj. zasiłek pielęgnacyjny, świadczenie pielęgnacyjne, specjalny zasiłek opiekuńczy, zasiłek dla opiekuna, w zakresie jednorazowego świadczenia „Za życiem”, świadczenia rodzicielskiego oraz jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka, czyli tzw. becikowego,  a także składający wniosek tylko i wyłącznie o świadczenie w ramach programu „Dobry start”. Sala obsługi przy ul. Zielonej 16A, będzie czynna od poniedziałku do środy w godzinach od 7.30 do 15.00, w czwartki od 7.30 do 17.00, w piątki od 7.30 do 13.00.

- Oprócz powyższego przy ul. Zielonej 16A będą obsługiwani klienci zgłaszający zmianę wysokości dochodów, sytuacji rodzinnej, w zakresie podjęcia przez członka rodziny pracy poza granicami kraju oraz zgłaszający inne zmiany mające wpływ na otrzymywane świadczenia, a także dostarczający dodatkowe dokumenty do już złożonych wniosków o wszelkie świadczenia realizowane przez Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój - informują urzędnicy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Gdzie złożyć dokumenty, aby dostać 300 zł wyprawki szkolnej? Gdzie złożyć dokumenty, aby dostać 300 zł wyprawki szkolnej?

Jastrzębianie zwracają  500 plus Jastrzębianie zwracają 500 plus

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!