Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 sierpnia 2018

Wandale zdemolowali skrzynkę i wyciągali listy

Wandale zdemolowali skrzynkę i wyciągali listy
fot. pixabay

Po raz kolejny wandale zaatakowali na osiedlu Arki Bożka. W jednym z bloków zdemolowali skrzynkę pocztową i wyciągali listy. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. 

Nagranie z kamery znajdującej w jednej z klatek bloku przy ulicy Zielonej nie pozostawia złudzeń. Dwóch młodych mężczyzn niszczy (kopie) skrzynkę pocztową, a następnie wyciąga listy. Zdarzenie miało miejsce w dniu 9 sierpnia około godziny 22:30. Spółdzielnia Mieszkaniowa „JAS-MOS” zgłosiła sprawę na policji.

- Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności i dodatkowo należy liczyć się z obowiązkiem naprawienia wyrządzonej szkody. Policja już zidentyfikowała chuliganów. Z monitoringu wynika, że nie tylko uszkodzili skrzynki, ale także zabrali część korespondencji. Proszę lokatorów z ul. Zielonej nr 9 o zgłaszanie szkód do administracji - apeluje Piotr Szereda, prezes Zarządu SM „JAS-MOS”.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju potwierdziła, że zajmuje się sprawą. Oficer prasowy mł.asp. Bogusława Kobeszko, poinformowała, że mundurowi prowadzą czynności w tej sprawie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Potraktował plac zabaw jak wychodek Potraktował plac zabaw jak wychodek

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście" Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość zołza z zofiówki 20.09.2018 16:15

Do ,,do ;max,,; Co ty pleciesz ,przecież każdy wie ,że w przypadku niemożliwości ściągnięcia długu spłacają go rodzice,rodzeństwo.Takiemu to kabel a wąskie drzwii.Każdemu może coś wystrzelić pod grzywką ,ale jak dla mnie to brak jakiegokolwiek poszanowania dla innych.
Przez 4lata mieszkałam na 10 piętrowcu, takich osiedlowych szumowin,daleko nie szukać ,ale to wynosi się z domu brak zainteresowania i poszanowania (dla postronnych to nie robię co tobie nie miłe)
Nikt nikomu nie tłumaczy ,że można żyć inaczej

gość 01.09.2018 7:15

Wandale grasują, a co robi straż miejska, która powinna pilnować ładu i porządku??? Czy program bezpieczne miasto nadal żywy? Ile KASY wydano już na ten cel od lat, w rozbiciu na każdy rok kalendarzowy????Wieczorem strach nawet wyjść do pobliskiego sklepu. Co na to prezydenci miasta? I

Janusz31.08.2018 9:37

Jak zwykle ćpuny.

max31.08.2018 8:14

do max...na ich szczęście to nie w moim rejonie robili demolke...już nie raz miałem podobną sytuacje i jakoś sobie poradziliśmy z wandalami....niech ci dalej demolują a ty patrz w monitoring!!!

Smolka30.08.2018 17:54

Ręce połamać.

Anonim 30.08.2018 14:41

A na Śląskiej 16 co się dzieje Policja niewie? Dzień w dzień coś rozwalone naszczane pełno woreczkow foliowych wiadomo po czym chodzi o lokal nr 7 na parterze.

Gość30.08.2018 14:40

Na prochach z Krakowskiej 15

Pokaż wszystkie opinie (13)