Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 sierpnia 2018

Spacerował z dzieckiem i pił alkohol

Spacerował  z dzieckiem i pił alkohol
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy stróże prawa po raz już kolejny interweniowali wobec pijanego rodzica. Tym razem brakiem odpowiedzialności wykazał się 35-latek, który miała w organizmie blisko promil alkoholu, prowadził wózek z dzieckiem i spożywał alkohol.

We wtorek, około 11.40, jastrzębscy stróże prawa zostali zaalarmowani przez mieszkankę miasta. Zgłoszenie dotyczyło nietrzeźwego ojca, opiekującej się małym dzieckiem. Mężczyzna prowadził wózek i jednocześnie spożywał alkohol. Policjanci potwierdzili zgłoszenie, zauważyli mężczyznę z wózkiem na alei Piłsudskiego.

-  Półtoraroczna dziewczynka trafiła pod opiekę matki. Stróże prawa wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tej sprawy. Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim zachowaniem mężczyzna naraził życie lub zdrowie swoich dziewczynki na niebezpieczeństwo, grozić mu może kara nawet 5 lat pozbawienia wolności - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci podkreślają, że to już kolejny efekt działania w myśl kampanii „nie reagujesz-akceptujesz”.

- Dziękujemy zgłaszającej za czujność i szybką reakcję. Pamiętajmy, że nie reagując na przestępstwa, dajemy przyzwolenie na ich popełnianie. Szanse na zatrzymanie potencjalnych przestępców są dużo większe przy współpracy mieszkańców z policją - mówi oficer prasowy

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość29.08.2018 12:04

Prawdziwy patriota, dostał 500, to musi go przepić. Tak trzymaj tatuśku, a może rząd zwiększy świadczenie do 1000 zł.

Gość29.08.2018 11:04

Co to za państwo prawa ?? Żeby już nie można było ,na spokojnie, na spacerze z dzieckiem napić się piwa i oskarżać że miał ''blisko promil alkoholu w organizmie '' skoro to tylko cztery piwka spożyte a piąte w drodze.Normalnie skandal.

Adam29.08.2018 10:59

to są czasy gdzie za nie cały promil alkoholu grozi 5 lat a za pobicie zawiasy :D
dla nie których to raptem 3 piwa na słońcu ;)

A2D229.08.2018 10:38

Grozi mu 5 lat no bez przesady mam nadzieję że ma takie same plecy jak syn Wałęsy który kopnął dziewczynę w twarz i dostał zawiasy

do zolzy29.08.2018 10:02

Lezaki znikly wie ktoś czemu ?

zołza z zofiówki29.08.2018 9:24

Co słychać na OWN-nie

dyduś29.08.2018 8:41

To złapali groźnego przestępce! Teraz jastrzębskie społeczeństwo może odetchnąć z ulgą. Można wychodzić na ulice, groźny bandyta zatrzymany!!!

Pokaż wszystkie opinie (11)