Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°13°
30 sierpnia 2018

W sobotę wielkie Aqua Show

W sobotę wielkie Aqua Show
fot. basen "Laguna"

W sobotę na basenie „Laguna” wielkie Aqua Show, w którym może wziąć udział każdy mieszkaniec Jastrzębia. Będzie naprawdę wiele się działo! 

W sobotę w godz. 18-22 na krytej pływalni „Laguna” odbędzie się wielkie i niepowtarzalne Aqua Show. Uczestnicy rzucą się w wir wodnej zabawy. Specjalnie na nich czekają zajęcia z aerobiku, trampolin i rowerków. Wszystko to pod okiem sprawdzonych i wykwalifikowanych instruktorów. Bilety w cenie 40 zł od osoby do nabycie w kasie basenu. Te kilka godzin spędzonych na wspólnych ćwiczeniach mogą być dobrą inwestycją w swoje zdrowie, ale też - prezentem dla osoby bliskiej.

Dla wszystkich uczestników wodnej zabawy przewidziane są niespodzianki. Szczegóły niech zostaną owiane tajemnicą i będą jeszcze jedną zachętą, żeby skorzystać z sobotniej propozycji basenu „Laguna”.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień Kobiet na basenie "Laguna". Wiele atrakcji Dzień Kobiet na basenie "Laguna". Wiele atrakcji

Panie skakały na trampolinach w wodzie Panie skakały na trampolinach w wodzie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
do Byk30.08.2018 18:31

Czy potrafisz zrozumieć jak wiele osób pracuje ciężko, ale nie fizycznie? Potrzebują ruchu. Organizm musi się poruszać aby nie chorować. Pracujący fizycznie też, choćby po to żeby rozruszać mięśnie, które w ich pracy nie są męczone. Ruch to zdrowie, choć bez przesady.

Byk30.08.2018 17:52

Ludzie z tymi ćwiczeniami to juz dajcie sobie spokój. Jak człowiek cięzko pracuje, to ma dosyc gimnastyki kazdego dnia.

Radio Teheran30.08.2018 10:00

"Bilety w cenie 40 zł"

Chyba oszaleli.