Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
30 sierpnia 2018

W sobotę wielkie Aqua Show

W sobotę wielkie Aqua Show
fot. basen "Laguna"

W sobotę na basenie „Laguna” wielkie Aqua Show, w którym może wziąć udział każdy mieszkaniec Jastrzębia. Będzie naprawdę wiele się działo! 

W sobotę w godz. 18-22 na krytej pływalni „Laguna” odbędzie się wielkie i niepowtarzalne Aqua Show. Uczestnicy rzucą się w wir wodnej zabawy. Specjalnie na nich czekają zajęcia z aerobiku, trampolin i rowerków. Wszystko to pod okiem sprawdzonych i wykwalifikowanych instruktorów. Bilety w cenie 40 zł od osoby do nabycie w kasie basenu. Te kilka godzin spędzonych na wspólnych ćwiczeniach mogą być dobrą inwestycją w swoje zdrowie, ale też - prezentem dla osoby bliskiej.

Dla wszystkich uczestników wodnej zabawy przewidziane są niespodzianki. Szczegóły niech zostaną owiane tajemnicą i będą jeszcze jedną zachętą, żeby skorzystać z sobotniej propozycji basenu „Laguna”.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na "Lagunie" podwodne rowery dla każdego Na "Lagunie" podwodne rowery dla każdego

Panie pomogły chorej dziewczynce Panie pomogły chorej dziewczynce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
do Byk30.08.2018 18:31

Czy potrafisz zrozumieć jak wiele osób pracuje ciężko, ale nie fizycznie? Potrzebują ruchu. Organizm musi się poruszać aby nie chorować. Pracujący fizycznie też, choćby po to żeby rozruszać mięśnie, które w ich pracy nie są męczone. Ruch to zdrowie, choć bez przesady.

Byk30.08.2018 17:52

Ludzie z tymi ćwiczeniami to juz dajcie sobie spokój. Jak człowiek cięzko pracuje, to ma dosyc gimnastyki kazdego dnia.

Radio Teheran30.08.2018 10:00

"Bilety w cenie 40 zł"

Chyba oszaleli.