Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°14°
30 sierpnia 2018

Zarząd GKS: Sport ma jednoczyć ludzi, a nie dzielić

Zarząd GKS: Sport ma jednoczyć ludzi, a nie dzielić
fot. pixabay

Zarząd Klubu GKS 1962 Jastrzębie ustosunkował się do oświadczenia kibiców GiekSy, które wzbudziło ostre kontrowersje i dyskusje w mediach.

Zarząd Klubu odcina się od sformułowań zawartych w oświadczeniu kibiców GieKsy o dyskryminowaniu na stadionie flagi i herbu Górnego Śląska. Uznał, że takie deklaracje nie powinny mieć miejsca.

- Klub nie zajmuje się polityką, sporami regionalnymi, zajmuje się sportem, który ma jednoczyć ludzi w myśl UEFA RESPECT. Dla nas, jako klubu rzeczą normalną i naturalną jest szacunek dla historii Śląska i jego mieszkańców. Jako Klub jesteśmy dumni, że udaje się nam zrzeszać zawodników pochodzących w większości z regionu śląskiego. Grając na tak wysokim poziomie, jakim jest pierwsza liga, możemy poszczycić się regionalnym składem drużyny - napisano m.in. w oświadczeniu Klubu GKS 1952 Jastrzębie.

Władze Klub zadeklarowały chęć dalszej pracy na rzecz jednoczenia Śląska, Polski Polaków.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci gotowi na "kiboli" Policjanci gotowi na "kiboli"

Kibice GKS 1962 zapłacą karę Kibice GKS 1962 zapłacą karę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
do Ginter01.09.2018 20:07

To nie platforma. Mamy już informacje i dowody, kto za tym stoi. Jesteś ogniwem tej afery. Wiesz, kto to zorganizował i masz zadanie podsunąć platformę, żeby odstraszyć od nich wyborców.

Do Gość: Przygotuj się na wezwanie.
W internecie nic nie ginie

Ginter01.09.2018 9:24

Fabian patriota platforma stosuje tanie chwyty by nas skłócić osłabić byle do koryta się dostać a ty to kupujesz i podchwytujesz ich narrację.

FabianPatriota01.09.2018 7:44

Widzę ze anonimowo w necie to same kozaki tutaj a w realu same panienki....I jak wy hanysi chcecie zasłużyć na szacunek?

Gość31.08.2018 16:09

A ja proponuję pikietę pod biurem łysego Krzysztofa z PO bo oni wymyślają i kreują tego typu afery i podżegają do waśni, kłótni.niech łysy Krzyś zacznie zachowywać się przyzwoicie a może badania alkomatem drużyny jego biura poselskiego.

...31.08.2018 15:36

Zrobmy zrzutke na obowiazkowe lekcje z historii i geografii dla kiboli.... to bedzie tylko z korzyscia dla nas, bo w koncu przestana osmieszac nasze miasto, a i poziom IQ bydla w naszym miescie wzrosnie...

Koń31.08.2018 14:22

Jsw nie zbudował Śląsk tylko Polska.

Natan 31.08.2018 14:14

Platforma dlaczego tak obsrywasz naszą Jastrzębską cudowną, wspaniałą młodzież.Dlaczego wy tak ludzi nie lubicie.

Pokaż wszystkie opinie (31)