Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
30 sierpnia 2018

Zarząd GKS: Sport ma jednoczyć ludzi, a nie dzielić

Zarząd GKS: Sport ma jednoczyć ludzi, a nie dzielić
fot. pixabay

Zarząd Klubu GKS 1962 Jastrzębie ustosunkował się do oświadczenia kibiców GiekSy, które wzbudziło ostre kontrowersje i dyskusje w mediach.

Zarząd Klubu odcina się od sformułowań zawartych w oświadczeniu kibiców GieKsy o dyskryminowaniu na stadionie flagi i herbu Górnego Śląska. Uznał, że takie deklaracje nie powinny mieć miejsca.

- Klub nie zajmuje się polityką, sporami regionalnymi, zajmuje się sportem, który ma jednoczyć ludzi w myśl UEFA RESPECT. Dla nas, jako klubu rzeczą normalną i naturalną jest szacunek dla historii Śląska i jego mieszkańców. Jako Klub jesteśmy dumni, że udaje się nam zrzeszać zawodników pochodzących w większości z regionu śląskiego. Grając na tak wysokim poziomie, jakim jest pierwsza liga, możemy poszczycić się regionalnym składem drużyny - napisano m.in. w oświadczeniu Klubu GKS 1952 Jastrzębie.

Władze Klub zadeklarowały chęć dalszej pracy na rzecz jednoczenia Śląska, Polski Polaków.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice GKS pomagają bezdomnym Kibice GKS pomagają bezdomnym

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
do Ginter01.09.2018 20:07

To nie platforma. Mamy już informacje i dowody, kto za tym stoi. Jesteś ogniwem tej afery. Wiesz, kto to zorganizował i masz zadanie podsunąć platformę, żeby odstraszyć od nich wyborców.

Do Gość: Przygotuj się na wezwanie.
W internecie nic nie ginie

Ginter01.09.2018 9:24

Fabian patriota platforma stosuje tanie chwyty by nas skłócić osłabić byle do koryta się dostać a ty to kupujesz i podchwytujesz ich narrację.

FabianPatriota01.09.2018 7:44

Widzę ze anonimowo w necie to same kozaki tutaj a w realu same panienki....I jak wy hanysi chcecie zasłużyć na szacunek?

Gość31.08.2018 16:09

A ja proponuję pikietę pod biurem łysego Krzysztofa z PO bo oni wymyślają i kreują tego typu afery i podżegają do waśni, kłótni.niech łysy Krzyś zacznie zachowywać się przyzwoicie a może badania alkomatem drużyny jego biura poselskiego.

...31.08.2018 15:36

Zrobmy zrzutke na obowiazkowe lekcje z historii i geografii dla kiboli.... to bedzie tylko z korzyscia dla nas, bo w koncu przestana osmieszac nasze miasto, a i poziom IQ bydla w naszym miescie wzrosnie...

Koń31.08.2018 14:22

Jsw nie zbudował Śląsk tylko Polska.

Natan 31.08.2018 14:14

Platforma dlaczego tak obsrywasz naszą Jastrzębską cudowną, wspaniałą młodzież.Dlaczego wy tak ludzi nie lubicie.

Pokaż wszystkie opinie (31)