Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
31 sierpnia 2018

Łukasz Krakowczyk wypożyczony do GKS-u!

Łukasz Krakowczyk wypożyczony do GKS-u!
fot. GKS Jastrzębie 1962

20-letni napastnik, Łukasz Krakowczyk, został wypożyczony z ekstraklasowego Piasta Gliwice do GKS-u Jastrzębie do końca sezonu 2018/2019!

Łukasz Krakowczyk karierę rozpoczynał w Odrze Centrum Wodzisław Śląski, a od sezonu 2015/2016 jest zawodnikiem Piasta Gliwice, w barwach którego wystąpił w czterech spotkaniach ekstraklasy. W sezonie 2017/2018 Łukasz, który posiada status młodzieżowca, częściej występował w IV-ligowych rezerwach Piasta, natomiast w sezonach 2015/2016 i 2016/2017 również w Centralnej Lidze Juniorów, zdobywając kilkanaście bramek.

- Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że trafiłem do GKS-u Jastrzębie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Zdecydowałem się na przejście do Jastrzębia, żeby mieć możliwość grania. Walczyłem w sparingach, ale niestety nie dostawałem szansy gry w ekstraklasie. Na pierwszy mecz w sezonie miałem się znaleźć w osiemnastce meczowej, ale dzień wcześniej doznałem urazu. Później potoczyło się tak, a nie inaczej, w efekcie czego trafiłem do GKS-u, z czego też jestem zadowolony. Śledzę rozgrywki I ligi, widziałem GKS w kilku meczach. Wygląda to coraz lepiej. Widać, że zespół jest zgrany i naprawdę fajnie to wygląda – powiedział Łukasz, który będzie w naszym zespole występował z numerem 19 na koszulce.

W umowie zawarto zapis o możliwości skrócenia wypożyczenia w zimowym oknie transferowym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!