Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 września 2018

Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja

  • Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja
  • Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja
  • Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja
  • Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja
Więcej zdjęć:

W  sobotę, w Domu Zdrojowym odbyła się konwencja samorządowa SLD w Jastrzębiu-Zdroju.  Podczas niej zaprezentował się kandydat na prezydenta miasta z ramienia tej partii Jarosław Ligas oraz kandydaci na radnych.

Jarosław Ligas prezentując swój program skupił się na tych elementach, które w jego przekonaniu mają bezpośredni wpływ na jakość życia w mieście. Są to:  Podjęcie działań na rzecz ekonomii społecznej i poprawa życia seniorów. Rozwój gospodarczy. Dualny model edukacji. Fundusz stypendialny. Biznes oparty na innowacjach.

- Przyciągnięcie do miasta uczelni o charakterze politechnicznym i stworzenie parku technologicznego. Rozwój przyjaznej przestrzeni miejskiej. Efektywny transport miejski. Program dla sołectw i ochotniczych straży pożarnych. I wreszcie program dla kobiet, którego rozwinięcie nastąpi w najbliższym czasie. To główne punkty naszego programu wyborczego - mówi Robert Szymański, odpowiedzialny za kontakt z mediami w sztabie SLD.

 Podczas konwencji głos zabrał również kandydat do Sejmiku Województwa Śląskiego Marian Jarosz oraz  Tadeusz Motowidło. Jak poinformował SLD o mandat radnego będzie ubiegał się były zastępca prezydenta miasta Janusz Buda.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się" "Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się"

Z kim będzie rządzić prezydent Hetman? Z kim będzie rządzić prezydent Hetman?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
nauczyciel06.09.2018 7:18

profesjonalne podejście do sprawy, konferencja świetna

gość04.09.2018 9:08

Obiecuje niczym Hetmanowa. Przynajmniej jest młody oraz go widać i słychać! Mogli połączyć się z gołąbkiem.

mieszkaniec04.09.2018 6:56

Tym, z lewicy już dziękujemy!!!

Zdecydowany 03.09.2018 20:44

Nawet gdybym był pijany / to nie zagłosuję na Kasze .

Franek03.09.2018 19:50

Marian Jarosz, nie ma pojęcia o funkcjonowaniu Miasta i służby zdrowia. Według niego na wymianę stawu biodrowego czeka się 3 miesiące, a u nas aż 9 miesięcy. Chłopina nawet nie kuma, że to blef, bo czeka się znacznie więcej - w latkach, a nie miesiącach. Chyba, że on, nadmieniał, że jest jest w radzie programowej i jako były prezes i

Wiemy kim są03.09.2018 19:26

Czym dalej od tych oszustów, tym bliżej uczciwości.

jasiu03.09.2018 18:55

jarosz startuje, pytanie po co? jezeli w ogole uzyska mandat a szanse na to sa zadne i tak nie ma nic do zaoferowania.

Pokaż wszystkie opinie (27)