Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
3 września 2018

Jastrzębianie zdobyli złoty medal w Kanadzie

Jastrzębianie zdobyli złoty medal w Kanadzie
fot. ZS 6

To jest piękny początek nowego roku szkolnego. Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego odniósł kolejny sukces w prestiżowym konkursie technicznym w Kanadzie, wracając ze złotym medalem.

- Mamy złoto za EduChemLab  i nagrodę specjalną, jeszcze najlepszy projekt z Polski. W Kanadzie projekt reprezentują 3 osoby: Piotr Bujna, Artur Gonsior i Radek Matuszczyk, ale zespół liczy aż 12 osób: Alicja Łuczak, Tomek Maciejczyk, Marcin Puc, Bartosz Głaz, Arkadiusz Roszak, Mateusz Gruszczyk, Szymon Wojakowski, Krzysztof Olszok, Jakub Żur plus dwóch opiekunów: Barbara Halska, Jerzy Maduzia oraz tłumaczki: Joanna Seweryn i Ewa Maduzia - informuje na gorąco z Kanady Barbara Halska, nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego.

EduChemLab to platforma edukacyjna w dziedzinie chemii. Dzięki niej uczniowie będą mieli dostęp do różnorodnych materiałów dydaktycznych - nagrań, zdjęć, objaśnień, diagramów, przykładowych testów z tego przedmiotu. Będą mogli w ten sposób przygotować się do sprawdzianów czy egzaminu maturalnego.

Druga nagrdoa, która przypadła "Sobieskiemu" to już inna kategoria - pomoc medyczna. Jury także bardzo wysoko oceniło prace Jana Hadalskiego, pana Krzysztofa Smyczka i Artura Hausmana oraz 2 absolwentów Patryka Zielonki i Daniela Warloch. CBS czyli Care Blinding System, zdobył także złoty medal i nagrodę indywidualna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na lekcjach od września bez maseczek Na lekcjach od września bez maseczek

Szkoła na miarę XXI wieku czeka na uczniów Szkoła na miarę XXI wieku czeka na uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
jola2228.10.2018 12:29

No to będziemy mieli meczet na stadionie. Darmowo zbudują go przesiedleni do miasta emigranci

Manta07.10.2018 22:53

Kurde Tomek, nie wiedziałam xD ciekawe czy kiedyś to zobaczysz??? Jak zobaczysz to się pochwal!!!

luKi05.09.2018 13:44

No bo kto, jak nie my !
Wyjątkowa szkoła o wyjątkowych możliwościach.
Gratulacje dla kadry nauczycielskiej i dyrekcji szkoły za stwarzanie wyjątkowych możliwości młodym, pomysłowym i zaangażowanym ludziom.

Wasabi04.09.2018 20:05

Brawo WY :)

Gość04.09.2018 15:38

I pięknie

gerapa04.09.2018 8:17

Tęgie głowy !!! Kolejny sukces uczniów tej szkoły na targach międzynarodowych :)... Genewa, Tajwan, Toronto... Sie dzieje... Brawo !!!

Oko proroka03.09.2018 17:45

Brawa dla młodych ludzi z pasją i zaangażowaniem oraz ich pedagogów

Gość03.09.2018 11:53

Gratulacje :) :) :)

Pokaż wszystkie opinie (8)