Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
Czarny Rycerz
3 września 2018

Jastrzębianie zdobyli złoty medal w Kanadzie

Jastrzębianie zdobyli złoty medal w Kanadzie
fot. ZS 6

To jest piękny początek nowego roku szkolnego. Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego odniósł kolejny sukces w prestiżowym konkursie technicznym w Kanadzie, wracając ze złotym medalem.

- Mamy złoto za EduChemLab  i nagrodę specjalną, jeszcze najlepszy projekt z Polski. W Kanadzie projekt reprezentują 3 osoby: Piotr Bujna, Artur Gonsior i Radek Matuszczyk, ale zespół liczy aż 12 osób: Alicja Łuczak, Tomek Maciejczyk, Marcin Puc, Bartosz Głaz, Arkadiusz Roszak, Mateusz Gruszczyk, Szymon Wojakowski, Krzysztof Olszok, Jakub Żur plus dwóch opiekunów: Barbara Halska, Jerzy Maduzia oraz tłumaczki: Joanna Seweryn i Ewa Maduzia - informuje na gorąco z Kanady Barbara Halska, nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego.

EduChemLab to platforma edukacyjna w dziedzinie chemii. Dzięki niej uczniowie będą mieli dostęp do różnorodnych materiałów dydaktycznych - nagrań, zdjęć, objaśnień, diagramów, przykładowych testów z tego przedmiotu. Będą mogli w ten sposób przygotować się do sprawdzianów czy egzaminu maturalnego.

Druga nagrdoa, która przypadła "Sobieskiemu" to już inna kategoria - pomoc medyczna. Jury także bardzo wysoko oceniło prace Jana Hadalskiego, pana Krzysztofa Smyczka i Artura Hausmana oraz 2 absolwentów Patryka Zielonki i Daniela Warloch. CBS czyli Care Blinding System, zdobył także złoty medal i nagrodę indywidualna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowy sprzęt w "Korfantym" Nowy sprzęt w "Korfantym"

Szkoła otrzymała złom w darze Szkoła otrzymała złom w darze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
jola2228.10.2018 12:29

No to będziemy mieli meczet na stadionie. Darmowo zbudują go przesiedleni do miasta emigranci

Manta07.10.2018 22:53

Kurde Tomek, nie wiedziałam xD ciekawe czy kiedyś to zobaczysz??? Jak zobaczysz to się pochwal!!!

luKi05.09.2018 13:44

No bo kto, jak nie my !
Wyjątkowa szkoła o wyjątkowych możliwościach.
Gratulacje dla kadry nauczycielskiej i dyrekcji szkoły za stwarzanie wyjątkowych możliwości młodym, pomysłowym i zaangażowanym ludziom.

Wasabi04.09.2018 20:05

Brawo WY :)

Gość04.09.2018 15:38

I pięknie

gerapa04.09.2018 8:17

Tęgie głowy !!! Kolejny sukces uczniów tej szkoły na targach międzynarodowych :)... Genewa, Tajwan, Toronto... Sie dzieje... Brawo !!!

Oko proroka03.09.2018 17:45

Brawa dla młodych ludzi z pasją i zaangażowaniem oraz ich pedagogów

Pokaż wszystkie opinie (8)