Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 września 2018

Powołano komendanta KMP w Jastrzębiu-Zdroju

Powołano komendanta KMP w Jastrzębiu-Zdrojumł.insp. M.Jordan - drugi z lewej
fot. KMP Jastrzębie

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju ma swojego komendanta. Został nim mł.insp. Mirosław Jordan, który dotychczas pełnił obowiązki. 

31 sierpnia w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach wręczono rozkazy personalne dla oficerów, którzy zajmują stanowiska kierownicze w Śląskim Garnizonie Policji. Wśród nowo mianowanych znalazł się mł.insp. Mirosław Jordan, który dotąd tymczasowo pełnił obowiązki komendanta KMP w Jastrzębiu-Zdroju. Do tego czasu był on zastępcą komendanta w Rybniku.

Mł.insp. Mirosław Jordan jeszcze w kwietniu deklarował, że w swojej pracy zamierza się skupić na takich problemach, jak bezpieczeństwo w ruchu drogowym, zwalczanie przestępczości narkotykowej, przemoc w rodzinie, a także przestępstw - wykroczeń dotkliwych dla mieszkańców, jak kradzieże, kradzieże z włamaniem, rozboje.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Byk06.09.2018 23:07

Niech się w końcu weźmie za tych jeżdżących bez celu po mieście policjantów usmiechniętych od ucha do ucha i słuchających głośno muzyki jak jednic,o kiedys jechali Łowicka, okno uchylone zimy łokiec i głośna muzyka z radia. Jak cyrk obwoźny a nie policja.

Piston, Nusiek i Romek 06.09.2018 16:46

na dworcowej była elita .prawdziwe SPA .

benio06.09.2018 11:00

szkoda że nie przyszedł ktoś z żor np z drogówki

policmajster05.09.2018 8:06

Jastrzębska komenda to jakiś plac zabaw dla przyszłych komendantów poważnych jednostek policji na Śląsku. W jastrzębiu komendant jest max.3-4 lata i awansuje na stanowisko w "normalnej jednostce" a po nim przychodzi następny na 2-3 lata i karuzela stanowisk się kręci. Śmiechu warci tacy komendanci którzy nawet topografii miasta nie zdołają poznać a już przenoszą się do innego miasta.

zwalczaj szczepionkowy terror05.09.2018 1:40

Obawiam się, że xxx ma rację...

Mija04.09.2018 23:47

Do Mokry Marian Zanim osądzisz pracę Policjanta najpierw stań przed lustrem i zastanów się czy Sam jesteś bez skazy. Każdy w dzisiejszych czasach nauczył się zaglądać na czyjeś podwórko a własnego nie widzi. No i najlepiej wypowiadać się anonimowo.

Mokry Marian 04.09.2018 21:59

PS. może będzie odwarzny który zrobi porządek na Krakowskiej !! - Inni sie bali . !

Pokaż wszystkie opinie (15)