Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°16°
Best Fit
4 września 2018

Powołano komendanta KMP w Jastrzębiu-Zdroju

Powołano komendanta KMP w Jastrzębiu-Zdrojumł.insp. M.Jordan - drugi z lewej
fot. KMP Jastrzębie

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju ma swojego komendanta. Został nim mł.insp. Mirosław Jordan, który dotychczas pełnił obowiązki. 

31 sierpnia w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach wręczono rozkazy personalne dla oficerów, którzy zajmują stanowiska kierownicze w Śląskim Garnizonie Policji. Wśród nowo mianowanych znalazł się mł.insp. Mirosław Jordan, który dotąd tymczasowo pełnił obowiązki komendanta KMP w Jastrzębiu-Zdroju. Do tego czasu był on zastępcą komendanta w Rybniku.

Mł.insp. Mirosław Jordan jeszcze w kwietniu deklarował, że w swojej pracy zamierza się skupić na takich problemach, jak bezpieczeństwo w ruchu drogowym, zwalczanie przestępczości narkotykowej, przemoc w rodzinie, a także przestępstw - wykroczeń dotkliwych dla mieszkańców, jak kradzieże, kradzieże z włamaniem, rozboje.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Byk06.09.2018 23:07

Niech się w końcu weźmie za tych jeżdżących bez celu po mieście policjantów usmiechniętych od ucha do ucha i słuchających głośno muzyki jak jednic,o kiedys jechali Łowicka, okno uchylone zimy łokiec i głośna muzyka z radia. Jak cyrk obwoźny a nie policja.

Piston, Nusiek i Romek 06.09.2018 16:46

na dworcowej była elita .prawdziwe SPA .

benio06.09.2018 11:00

szkoda że nie przyszedł ktoś z żor np z drogówki

policmajster05.09.2018 8:06

Jastrzębska komenda to jakiś plac zabaw dla przyszłych komendantów poważnych jednostek policji na Śląsku. W jastrzębiu komendant jest max.3-4 lata i awansuje na stanowisko w "normalnej jednostce" a po nim przychodzi następny na 2-3 lata i karuzela stanowisk się kręci. Śmiechu warci tacy komendanci którzy nawet topografii miasta nie zdołają poznać a już przenoszą się do innego miasta.

zwalczaj szczepionkowy terror05.09.2018 1:40

Obawiam się, że xxx ma rację...

Mija04.09.2018 23:47

Do Mokry Marian Zanim osądzisz pracę Policjanta najpierw stań przed lustrem i zastanów się czy Sam jesteś bez skazy. Każdy w dzisiejszych czasach nauczył się zaglądać na czyjeś podwórko a własnego nie widzi. No i najlepiej wypowiadać się anonimowo.

Mokry Marian 04.09.2018 21:59

PS. może będzie odwarzny który zrobi porządek na Krakowskiej !! - Inni sie bali . !

Pokaż wszystkie opinie (15)