Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 września 2018

Mężczyzna zasłabł i wpadł pod ciężarówkę

Mężczyzna zasłabł i wpadł pod ciężarówkę
fot. KMP Jastrzębie

42-letni mężczyzna zasłabł, stracił przytomność i wpadł pod tylne koła samochodu ciężarowego. Natychmiastowa reakcja kierowcy zapobiegła tragedii.

- W poniedziałek , około godziny 7.25, policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o wypadku. Do zdarzenia doszło na ulicy Dębiny. Mundurowi ustalili, że 42-latek stał przy budynku ważenia samochodów i nagle zasłabł i stracił przytomność. Następnie poszkodowany osunął się na ziemię wpadając pod tylne koło pojazdu ciężarowego, którego kierujący właśnie ruszył - mówi mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Stróże prawa ustalili, że koło pojazdu ciężarowego pod które wpadł mężczyzna było w chwili zdarzenia uniesione. Mieszkaniec Sosnowca doznał urazu ręki, klatki piersiowej oraz licznych otarć naskórka i został przewieziony do szpitala. Dokładne okoliczności tego wypadku są wyjaśniane przez jastrzębskich śledczych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mokry Marian 05.09.2018 19:58

ja się tak pocę w pracy od stania ze hohoho