Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
5 września 2018

JSW nie popiera nikogo w walce o fotel prezydencki

JSW nie popiera nikogo w walce o fotel prezydencki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa nie popiera żadnego z kandydatów ubiegającego się o stanowisko prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. Niedawno internauci mogli odnieść mylne wrażenie, że jest inaczej.

Na jednym z profili opatrzonych logo Jastrzębskiej Spółki Węglowej pojawiały się informacje promujące Łukasza Kaszę na funkcję prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój i sugerujące głosowanie na niego w październikowych wyborach. Czy oznacza to, że JSW promuje wybranego przez siebie kandydata podczas jesiennych wyborów samorządowych?

- Jastrzębska Spółka Węglowa nie posiada żadnego oficjalnego profilu na portalach społecznościach. To, że na jednym z nich widnieje logo naszej spółki nie oznacza, że strona ta prezentuje stanowisko JSW. Spółka nie utożsamia się z informacjami, które się tam znajdują i nie popiera żadnego z kandydatów ubiegającego się o stanowisko prezydenta miasta - komentowała rzecznik JSW Katarzyna Jabłońska-Bajer.

Według nieoficjalnych informacji profil założony pod nazwą JSW S.A. powstał z inspiracji związkowców działających w jednej z kopalń.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnictwo: "Szykujcie bracia amunicję" Górnictwo: "Szykujcie bracia amunicję"

Minister energii o "rozrzutnym prezesie" JSW Minister energii o "rozrzutnym prezesie" JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
do Req07.09.2018 8:40

To dlaczego ty i twoje otoczenie bierze 500+, 300+ i (...)? Ilu z was nie okazji z powodu braku dzieci? Na dzieci też trzeba sobie zasłużyć. Głosząc takie pierdoły nie będziesz ich nigdy miał. Przekazuję ci środkowy palec!!!

Req06.09.2018 21:34

Ludzie w jastrzębiu nie posiadają mózgów zamiast pokazac pisowi i po środkowy palec i zagłosować na innych kandytatów to wolą sprzedać się za 500zł

Waluś06.09.2018 20:25

Ja jestem swd i zadnej kaszy nie widze w jastrzebiu. Bo to pis

do MS06.09.2018 18:43

Masz jakieś zboczone myśli i jesteś wypranym z mózgu "człowiekiem"?
Stawiam na to drugie. Ale jak masz dobre argumenty to je przedstaw. Nie mogą to być chore bzdety, tylko konkrety. Możemy podyskutować a możliwościach i skuteczności obu posłów. Na argumenty a nie to co usłyszałeś. Grzegorz Matusiak nie zrobił nic. Teraz milczy, dlaczego? Co się dzieje, zrozumiał jak bardzo szkodzi PiS, czy coś knuje?
Pan Gadowski działa cały czas na ile może. PiS nie dopuszcza do żadnej oficjalnej interpelacji. Spytaj Kuchcińskiego, może ci powie jak Kaczyński się go pozbędzie.
Wiktor Sadowski

Były górnik06.09.2018 17:11

JSW jako firma pewnie nie popiera nikogo ale wróbelki ćwierkają że jest przykaz "z góry" by w różny sposób promować Kaszę. Jego promotor czyli poseł Matusiak ma przecież rozległe znajomości w ministerstwie energii. Nic dziwnego.

Sylwia06.09.2018 15:59

Anna Hetman!

menel06.09.2018 15:57

kasza to będzie ale manna :)

Pokaż wszystkie opinie (21)