Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-3°
6 września 2018

Wypadek w "Zofiówce" - ranni górnicy

Wypadek w "Zofiówce" - ranni górnicy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W kopalni "Zofiówka" w środę, około godz. 22:30 doszło do wypadku. Trzech górników zostało rannych.

Według informacji Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach, podczas urabiania kombajnem w ścianie odspoiła się bryła węgla od ociosu ścianowego  uderzając 3 górników. Pracownicy zostali przewiezieni na powierzchnię i przekazani służbom medycznym. Praca przy ścianie została wstrzymana. Okoliczności wypadku będą  wyjaśniane przez powołaną komisję. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Stawia na wodorową stronę firmy JSW: Stawia na wodorową stronę firmy

Węgla starczy nie na 200, a 20 lat, może 30  Węgla starczy nie na 200, a 20 lat, może 30

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Zofiówka08.09.2018 7:45

Rejon H w którym zginęli górnicy ponownie będzie otwarty lecz pod innym nazewnictwem.

TPW07.09.2018 23:01

Tylko cięcia, metry, tony! Da słowa powtarza dozór niedouczony! Tam nie ważne kompetencje , tylko czyim jest się zieńciem! Wiecznie ludzi brak do pracy, za to pełno białej masy! Ludzie tam są zajeżdżani, by niektórym płacić za nic! Prawda strasznie jest bolesna, w spółce nie brak kumoterstwa! Wiecznie więcej wymagają, swoim stanowiska dają! Wiec obudźcie się górnicy, nim będziecie na ulicy!

Franek 07.09.2018 20:30

W nagrodę to po dojściu do siebie powinni Cię spotkać i ciekawe czy taki pomysłowy byś był :), hehehe pawulon chyba pawilon i pod sklepem z bro a na necie kozak fraj...

Pawulon07.09.2018 9:22

Panowie za zgłoszenie wypadku w nagrodę na powierzchnie !!!

Gornik07.09.2018 9:12

Czy wiadomo jaki jest stan gornikow? Szybkiego powrotu do zdrowia

Xxx07.09.2018 4:38

Luzie to prawdziwe hieny bez honoru. Piszą o wypadku i rannych górnikach i znów nagonka na zarobki. Typowe polaczki, sam tyle nie zarabiam to będę cisnąć innym. Co do tego maja emeryci?? Obrzydliwa postawa, brzydzę się takimi ludźmi. Wez jeden z drugim zjedz na dół jak tak żal dupe ściska i zobaczysz jaki tam jest miód. Tfuu!!

Mokry Marian06.09.2018 20:13

[*][*][*]

Pokaż wszystkie opinie (20)