Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 września 2018

Wypadek w "Zofiówce" - ranni górnicy

Wypadek w "Zofiówce" - ranni górnicy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W kopalni "Zofiówka" w środę, około godz. 22:30 doszło do wypadku. Trzech górników zostało rannych.

Według informacji Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach, podczas urabiania kombajnem w ścianie odspoiła się bryła węgla od ociosu ścianowego  uderzając 3 górników. Pracownicy zostali przewiezieni na powierzchnię i przekazani służbom medycznym. Praca przy ścianie została wstrzymana. Okoliczności wypadku będą  wyjaśniane przez powołaną komisję. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowy Level jastrzębskiego górnictwa Nowy Level jastrzębskiego górnictwa

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Zofiówka08.09.2018 7:45

Rejon H w którym zginęli górnicy ponownie będzie otwarty lecz pod innym nazewnictwem.

TPW07.09.2018 23:01

Tylko cięcia, metry, tony! Da słowa powtarza dozór niedouczony! Tam nie ważne kompetencje , tylko czyim jest się zieńciem! Wiecznie ludzi brak do pracy, za to pełno białej masy! Ludzie tam są zajeżdżani, by niektórym płacić za nic! Prawda strasznie jest bolesna, w spółce nie brak kumoterstwa! Wiecznie więcej wymagają, swoim stanowiska dają! Wiec obudźcie się górnicy, nim będziecie na ulicy!

Franek 07.09.2018 20:30

W nagrodę to po dojściu do siebie powinni Cię spotkać i ciekawe czy taki pomysłowy byś był :), hehehe pawulon chyba pawilon i pod sklepem z bro a na necie kozak fraj...

Pawulon07.09.2018 9:22

Panowie za zgłoszenie wypadku w nagrodę na powierzchnie !!!

Gornik07.09.2018 9:12

Czy wiadomo jaki jest stan gornikow? Szybkiego powrotu do zdrowia

Xxx07.09.2018 4:38

Luzie to prawdziwe hieny bez honoru. Piszą o wypadku i rannych górnikach i znów nagonka na zarobki. Typowe polaczki, sam tyle nie zarabiam to będę cisnąć innym. Co do tego maja emeryci?? Obrzydliwa postawa, brzydzę się takimi ludźmi. Wez jeden z drugim zjedz na dół jak tak żal dupe ściska i zobaczysz jaki tam jest miód. Tfuu!!

Mokry Marian06.09.2018 20:13

[*][*][*]

Pokaż wszystkie opinie (20)