Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
7 września 2018

Uwaga! Pieniądze są blokowane po trzech latach

Uwaga! Pieniądze są blokowane po trzech latach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dla każdego, kto posiada e-bilet na komunikację  miejska typu „elektroniczna portmonetka” to ważna informacja. Środki znajdujące się na koncie mogą być zablokowane. 

Środki gromadzone na e-bilecie typu „elektroniczna portmonetka” dostępne są przez 36 miesięcy od ostatniego użycia karty. Po tym okresie są blokowane, a ich uruchomienie (przywrócenie) następuje - podobnie jak w przypadku telefonów komórkowych na kartę - po wpłacie nawet niewielkiej kwoty.

- W 2018 roku minęły trzy lata od wejścia w życie Elektronicznego Systemu Obsługi Pasażerów, więc osoby niekorzystające z „elektronicznej portmonetki” od trzech lat mogą być blokadą zaskoczone. Przypominamy więc i prosimy o sprawdzenie dostępności zgromadzonych środków - mówi rzecznik prasowy Międzygminnego Związku Komunikacyjnego Rafał Jabłoński.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Grodzka zamknięta. Objazdy. Zmiana rozkładu jazdy MZK Grodzka zamknięta. Objazdy. Zmiana rozkładu jazdy MZK

Uwaga! Mniej kursów autobusowych Uwaga! Mniej kursów autobusowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
yes09.09.2018 19:19

Powiedzcie mii lepiej czy jest jeszcze jakiś kiosk, w którym można załadować e-bilet???????????? Na Trójce pani mi powiedziała, ze zrezygnowali z tego, tak jak większość kiosków i żeby dzwonić do MZK w tej sprawie.
Przecież to kpina.

...09.09.2018 16:16

lamaniem prawa przez MZK jest przezdewszystkim fakt pobierania wiekszej naleznosci niz wynika to wg. cennika. Tzn. Jesli jade z pkt. A-B (wg. cennika kosztuje to np 3 zl), to MZK i tak pobiera mi z biletu kase za cala trase. Mimo ze przy wysiadaniu zwraca mi roznice, to i tak jest to niezgodne z prawem. Jesli wg. cennika ulsyga kosztuje 3.zl to przedsiebiorca nie ma pobrac odemnie ani 1 gr wiecej.

Gość zołza z zofiówki 09.09.2018 0:38

Dla mnie to już kradzież ,co na to Urząd Skarbowy?
Zapomniałam ,że Hetman jest prezesem w MZK !

Gość08.09.2018 16:36

Za ten b----l odpowiada dyrektor biura MZK Benedykt L. z Żor razem z Dolores.

EWA08.09.2018 8:50

Fajnie by było sprawdzić stan e biletu tylko jest to coraz większy problem jak zarówno naładować e bilet graniczy z cudem dla mnie to jest porażka ????Pozdrawiam

Gość07.09.2018 13:02

Ciekawa alternatywa dla tych co nie wiedzą o tym. Jak legalnie przywłaszczyć lewe pieniądze.

Radio Teheran07.09.2018 9:31

"dostępne są przez 36 miesięcy od ostatniego użycia karty"

Na swiecie regulaminy wymysla sie, by zycie ulatwic, w Bolandzie, by utrudnic.
Nie wiadomo po co, ale wymyslono taka glupote i wdrozono.

Pokaż wszystkie opinie (8)