Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 września 2018

Jastrzębskie noworodki zostały obdarowane

Jastrzębskie noworodki zostały obdarowane
fot.WSS 2

Oddział neonatologiczny jastrzębskiego szpitala otrzymał miłe upominki, dla najmłodszych pacjentów. Być może przez to ich pobyt w lecznicy stanie się bardziej znośny.

Oddział Neonatologiczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu  gościł grupę utalentowanych osób, które pod opieką Centrum Integracji Społecznej przygotowały piękny prezent dla najmłodszych pacjentów. Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Godowie jest jednostką Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wspólny Rozwój” z Jastrzębia-Zdroju, którego celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób, które znalazły się w trudnej sytuacji na rynku pracy. 

-  Pracownia Etnograficzna (krawiecka) we współpracy z firmą Raisesberry Magdalena Jurek-Karasek z Gołkowic uszyła piękne i bezpieczne akcesoria dla noworodków takie jak kocyki, rożki, ochraniacze, poduszeczki, którymi nasz Oddział Neonatologiczny został obdarowany. Serdecznie dziękujemy za ten piękny gest! - informuje WSS nr 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża? Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża?

Wywalczyli podwyżki o 300 zł Wywalczyli podwyżki o 300 zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Adam Karasek10.09.2018 17:13

~Radio Teheran i inni wylewający wiadra pomyj na pomysł i na siłę próbujący podpiąć koneksje polityczne - inicjatywa powstała w ramach CIS, którego pani Magdalena Jurek-Karasek jest partnerem i opiekunem merytorycznym od ponad roku. Inicjatorem projektu była pani Jolanta Michilewicz - uczestnik CIS, której ambicją było zdobycie umiejętności szycia. Szwalnia Pani Magdaleny jest zaangażowana w CIS, ponieważ dostrzega tutaj możliwość nauki zawodu krawcowej młodych i ambitnych osób. Wspólnie z właścicielką szwalni CIS postanowił przy okazji nadać wymiar praktyczny tej nauce zawodu. Uczestniczki projektu miały określony cel - w efekcie ich pracy dzieci otrzymały fajne prezenty. Chcieliśmy zrobić coś dobrego i nie oczekujemy niczego w zamian. Ot, bezinteresownie i społecznie.

Gość zołza z zofiówki 09.09.2018 0:33

Idea warta dalszej kontynuacjii.
Kazda z nas Jastrzębianek mająca takie umiejętności ,może wspomóc szpitale ,hospicja,tak dla własnego doinwartośwania się jako człowiek pomagający innym w potrzebie :)

Gosc08.09.2018 22:24

Chwala się przewijaki kocyki i inne bzdety.

gość08.09.2018 16:53

Niech pani Hetman uczy się od ludzi. Ona kupiła z Budżetu Miasta byle jakie kocyki dla maluchów a chwaliła się do znudzenia!!! Za chwilę będzie widoczna w każdym domu po otwarciu lodówek.

gość08.09.2018 7:52

A pani prezydent to kupiła z kasy miejskiej "dupolot" w prezencie dla noworodka. Gdy podrośnie to jak znalazł będzie zjeźdzał w zimę z górki.

do godz. 8.5707.09.2018 17:38

W takim razie wielka chwała dla Antoniego A. Widać, że działa za własną kasę i nie reklamuje się jak Anna H. płacąc za kocyki z naszych podatków!!! Uczcie się działać jak ta osoba bez zdjęć i zbędnej reklamy. W związku z powyższym PiS ma samych społeczników i chwała Im za to!!!

Jacek 07.09.2018 9:03

Piękna idea oby jak najwięcej takich

Pokaż wszystkie opinie (10)