Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
6 września 2018

W niedzielę będą bezpłatne badania lekarskie

W niedzielę będą bezpłatne badania lekarskie
fot. pixabay

Każdy będzie mógł skorzystać w niedzielę z bezpłatnych badań lekarskich. Okazją do nich będzie Festyn Zdrowia, który odbędzie się w Parku Zdrojowym w najbliższą niedzielę.

Bezpłatne badania laboratoryjne, konsultacje i porady medyczne, zabiegi rehabilitacyjne, a także pokazy ratownictwa medycznego oraz akcja honorowego oddawania krwi - to tylko niektóre z działań przewidzianych podczas Festynu Zdrowia.

Każdy będzie mógł skorzystać z takich usług medycznych jak: badanie słuchu, badanie w kierunku wykrywania jaskry, badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Oczywiście wszystko jest bezpłatne. Zainteresowani nie ponoszą żadnych kosztów.

 Impreza odbędzie się w niedzielę, 9 września o godz. 15.00 w Parku Zdrojowym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Remont w Parku Zdrojowym trwa Remont w Parku Zdrojowym trwa

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Gość09.09.2018 13:17

A ja się zastanawiam jakie badanie laboratoryjne można zrobić o 15? Wtedy człowiek jest już po śniadaniu i obiedzie a jak każdy wie, badania, żeby były rzetelne, robimy na czczo.

ania ????09.09.2018 7:22

Ciesze sie z tej inicjatywy Naszego Miasta, ktora staje sie juz taką Naszą "małą tradycją" ????

Bede chciala dopisac, jak co roku.
Pozdrawiam caly personel medyczny, dołączając się do głosów ZAPROSZENIA :)

do gpdz. 12.5908.09.2018 7:49

Takich pseudopielęgniarek z niby dyplomami pracuje w urzędzie dość dużo. W skali roku biorą wielkie wypłaty, więcej niż w JSW. W magistracie pracują ludzie z różnymi świadectwami. Dużo jest też po ogólniaku, biorą emerytury i wypłaty a nic nie robią tylko loco od was do nos.

Do dziś 12:0107.09.2018 14:13

Powiem tak mieszkam w Jastrzębiu 12 lat tu do tej pory nic się nie działo ja chodziłam do pracy wracałam do domu w weekend nawet nie było gdzie z dzieckiem wyjść a teraz jest i wydaje mi się ze to dzięki naszej prezydent takie jest moje zdanie wy macie inne jest wolność słowa wyboru i tak naprawdę denerwuje mnie to że kto kolwiek będzie prezydentem miasta zawsze będzie źle zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie spasuje

Radio Teheran07.09.2018 13:12

A ja tesz bendem móg zbadać sfojom horom głowe?

Gość07.09.2018 12:59

Do Ona
Dziś o 12:00

Racja kilka lat temu ktoś miał polecenie siedzenia w UM i badania ludzi na cukier. Na wszystkich przebadanych 150 osób wszyscy ale to wszyscy mieli cukrzycę. Tylko głópia pseudopielegniarka nie wiedziała że po obfitym posiłku się cukru nie mierzy zdrowym ludziom.

Telewizja Teheranu07.09.2018 12:51

Do lol. Po co mają się badać. Na głupotę i tak nie ma lekarstwa. ;)

Pokaż wszystkie opinie (15)