Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 września 2018

Kto podpalił drzwi? Czy lokator miał wrogów?

Kto podpalił drzwi? Czy lokator miał wrogów?
fot. KMP Jastrzębie

Wszystko wskazuje na to, że drzwi mieszkania przy ulicy Kaszubskiej zostały podpalone. Na szczęście nikogo nie było w środku i nie doszło do tragedii. Policjanci wyjasniają tą sprawę. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy, ok godz. 00:33 w mieszkaniu znajdującym się w bloku przy ulicy Kaszubskiej, na trzecim piętrze. Służby mundurowe stwierdziły, że najprawdopodobniej było to podpalenie.

- Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju została powiadomiona, że w bloku przy ul. Kaszubskiej doszło do pożaru na klatce schodowej. Jak się okazało paliły się drzwi wejściowe do jednego z mieszkań. Wezwana na miejsce straż pożarna poradziła sobie z ogniem - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Po otwarciu drzwi okazało się, że nikogo nie było w środku oprócz psa, który wystraszony wybiegł z lokalu. Na miejsce przybyła też właścicielka mieszkania, która poinformowałam że korzysta z niego jej syn.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. W takiej sytuacji zwykle ustala się, czy osoba, która mogła zostać poszkodowana miała jakiś wrogów, czy ktoś jej groził, czy obawiała się innych osób, zemsty itp.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Stefan09.09.2018 18:22

DO sąsiadka
Zgłoś to do prezydenta słupska oni się bardzo rozumieją buhahahaah

Seboc08.09.2018 14:01

Riki tiki narkotyki.

Turystyczna 08.09.2018 12:21

Na Turystycznej na wprost skate park zostało namierzonych dwóch palantów, którzy wyrzucają pety z balkonu. Dokumentacja ze zdjęciami i filmami jak to robią jest gotowa do opublikowania.

Prawdomowny08.09.2018 10:04

Gangsta paradise. Stłukłbym do nieprzytomności gnoja jakbym zobaczył, ze podpala drzwi mojego sąsiada. No co, rzuciłem palenie i denerwuje mnie dym na klatce.

SOLIDARNOŚĆ 07.09.2018 23:12

Na Turystycznej ten gruby związkowiec?

TPW07.09.2018 22:53

Do SĄSIADKA:
Powinnaś to zgłosić w pierwszej napotkanej siasoadce i pójdzie w eter! Czym ty się kobieto w życiu zajmujesz, że całymi dniami w oknie siedzisz? Niech pani wyjdzie lepiej do ludzi, nie tylko do
Kościoła! Dlaczego lubimy żyć, zyciem innych osób? Powodzenia pani SĄSIADKO

Pik07.09.2018 19:13

Narkotyki narkotyki....

Pokaż wszystkie opinie (15)