Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
10 września 2018

Miasto powinno wspierać in vitro?

Miasto powinno wspierać in vitro?
fot. pixabay

In vitro jest w ostatnim czasie gorącym tematem w polskiej debacie publicznej. Jeden z kandydatów na prezydenta naszego miasta uważa, że samorząd powinien wspierać ten program. 

O wsparciu in vitro i naprotechnologii, akceptowanej przez Kościół katolicki, mówi kandydat na prezydenta Jarosław Ligas. Popiera każde działanie, którego celem jest  pomoc w przyjściu na świat młodego mieszkańca

- To często są wielkie dramaty dla małżeństw. W mieście powinno powstać stanowisko pełnomocnika ds. kobiet. Osoby otwartej na kobiece sprawy i dostępnej dla nich. To stanowisko pełnić będzie kobieta. Jeszcze jedna sprawa z tego zakresu. Chcę by odpowiednie służby były przeszkolone w zakresie przeciwdziałania agresji domowej. Trudno sobie wyobrazić dramat kobiet, które mieszkają pod jednym dachem ze swoimi oprawcami. Miasto musi powiedzieć stop przemocy! - mówi Jarosław Ligas.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jakub Gruszka kandydatem na prezydenta miasta Jakub Gruszka kandydatem na prezydenta miasta

Mieszkańcy świętowali zakończenie żniw Mieszkańcy świętowali zakończenie żniw

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Radio Teheran11.09.2018 14:29

@Tadeusz
"Jest to proste i naturalne zaspokojenie instynktu macierzyńskiego"

Prosze sie udac ze swoimi zacofanymi pogladami, wiedza i wyobrazeniami do Afryki.
Nie ma na takie miejsca w europejskim i azjatyckim kregu kulturowym.

Tadeusz11.09.2018 13:43

Czy nie lepiej byłoby dziecko adoptować? Jest to proste i naturalne zaspokojenie instynktu macierzyńskiego.

Lewacki młodzieniec11.09.2018 6:01

Każda pomoc niesiona kobietom i małżeństwom w potrzebie jest świetnym pomysłem. Brzydzi mnie ilość hejtu, jaki się z was wylewa, Drodzy komentujący. Pan Ligas idzień w dobrą stronę, ma mój głos!

Ja 10.09.2018 22:39

Widzę, że część internautów w ogóle nie rozumie o co biega! Nie potrafią zrozumieć instynktu macierzyńskiego kobiet, które chcą mieć dzieci a nie mogą zajść w ciążę. Dramatu małżeństwa, które chce się spełnić - mieć rodzinę, wychować dziecko, dzieci. Jeżeli kandydat na prezydenta Jarosław Ligas o tym mówi to będę go popierał i zagłosuję na niego.

Seboc10.09.2018 19:34

Nie!

Ona10.09.2018 19:04

Do Leszka
Mało wiesz w tym temacie, antykoncepcja wcale nie prowadzi do niepłodności, poczytaj z jakimi chorobami zmagają się kobiety i mężczyźni, dla których jedynym wyjściem jest in vitro.

gość10.09.2018 18:25

SLD zamiast na kampanię wyborczą niech przeznaczy kasę na in Vitro. Wmieście już jest rada do ds. kobiet, osób niepełnosprawnych. Ligas i Anna kupiliby nawet wieś ale pieniądze gdzieś!!!

Pokaż wszystkie opinie (16)