Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 września 2018

Miasto powinno wspierać in vitro?

Miasto powinno wspierać in vitro?
fot. pixabay

In vitro jest w ostatnim czasie gorącym tematem w polskiej debacie publicznej. Jeden z kandydatów na prezydenta naszego miasta uważa, że samorząd powinien wspierać ten program. 

O wsparciu in vitro i naprotechnologii, akceptowanej przez Kościół katolicki, mówi kandydat na prezydenta Jarosław Ligas. Popiera każde działanie, którego celem jest  pomoc w przyjściu na świat młodego mieszkańca

- To często są wielkie dramaty dla małżeństw. W mieście powinno powstać stanowisko pełnomocnika ds. kobiet. Osoby otwartej na kobiece sprawy i dostępnej dla nich. To stanowisko pełnić będzie kobieta. Jeszcze jedna sprawa z tego zakresu. Chcę by odpowiednie służby były przeszkolone w zakresie przeciwdziałania agresji domowej. Trudno sobie wyobrazić dramat kobiet, które mieszkają pod jednym dachem ze swoimi oprawcami. Miasto musi powiedzieć stop przemocy! - mówi Jarosław Ligas.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Radio Teheran11.09.2018 14:29

@Tadeusz
"Jest to proste i naturalne zaspokojenie instynktu macierzyńskiego"

Prosze sie udac ze swoimi zacofanymi pogladami, wiedza i wyobrazeniami do Afryki.
Nie ma na takie miejsca w europejskim i azjatyckim kregu kulturowym.

Tadeusz11.09.2018 13:43

Czy nie lepiej byłoby dziecko adoptować? Jest to proste i naturalne zaspokojenie instynktu macierzyńskiego.

Lewacki młodzieniec11.09.2018 6:01

Każda pomoc niesiona kobietom i małżeństwom w potrzebie jest świetnym pomysłem. Brzydzi mnie ilość hejtu, jaki się z was wylewa, Drodzy komentujący. Pan Ligas idzień w dobrą stronę, ma mój głos!

Ja 10.09.2018 22:39

Widzę, że część internautów w ogóle nie rozumie o co biega! Nie potrafią zrozumieć instynktu macierzyńskiego kobiet, które chcą mieć dzieci a nie mogą zajść w ciążę. Dramatu małżeństwa, które chce się spełnić - mieć rodzinę, wychować dziecko, dzieci. Jeżeli kandydat na prezydenta Jarosław Ligas o tym mówi to będę go popierał i zagłosuję na niego.

Seboc10.09.2018 19:34

Nie!

Ona10.09.2018 19:04

Do Leszka
Mało wiesz w tym temacie, antykoncepcja wcale nie prowadzi do niepłodności, poczytaj z jakimi chorobami zmagają się kobiety i mężczyźni, dla których jedynym wyjściem jest in vitro.

gość10.09.2018 18:25

SLD zamiast na kampanię wyborczą niech przeznaczy kasę na in Vitro. Wmieście już jest rada do ds. kobiet, osób niepełnosprawnych. Ligas i Anna kupiliby nawet wieś ale pieniądze gdzieś!!!

Pokaż wszystkie opinie (16)