Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 września 2018

"Daszek" w budowie. Powstaje nowy blok

"Daszek" w budowie. Powstaje nowy blok
fot. UM Jastrzębie

Ponad trzy miesiące prac budowlanych na terenie inwestycji JTBS „Daszek” przy ulicy Witczaka już za nami. Prace idą zgodnie z harmonogramem. 

Przypomnijmy, że właśnie tam powstaje nowy blok, w którym znajdzie się 27 mieszkań o powierzchni od 50 do 80 m² – w tym dziewięć mieszkań dwupoziomowych.

- Prace związane z wykonywaniem robót fundamentowych oraz zbrojenia i zalewania ścian garażu podziemnego zostały już zakończone. Obecnie kończone są te związane z układaniem i zbrojeniem stropu nad garażem w segmencie C. Dzisiaj będzie wylewany na nim beton - wyjaśnia Ernest Famulski, prezes JTBS „Daszek”.

P.B. "Dombud" S.A. wykonało również izolację termiczną i przeciwwilgociową garażu podziemnego i częściowo zasypki z ziemi wokół budynku. Następny i kolejne tygodnie upłyną na wykonywaniu stropów garażu podziemnego w segmentach B i A, a ponadto rozpocznie się wznoszenie ścian mieszkań z pustaków ceramicznych na poziomie przyziemia segmentu C.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów

Zbudują nowe mieszkania czynszowe? Zbudują nowe mieszkania czynszowe?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość10.09.2018 13:48

Tyle mieszkań jest do sprzedania w mieście ale po co lepiej wybudować nowe dla swoich. I na dodatek pracę i dochody ma towarzystwo.

Tobi10.09.2018 10:59

Szkoda, że tylko 27 mieszkań. Potrzeby mieszkańców są większe. Mam nadzieję, że TBS myśli już nad kolejną budową. Tak trzymać.

Tomek W.10.09.2018 7:34

Byłem zaskoczony, że ta inwestycja w ogóle ruszyła, obecnie jestem zaskoczony jej tempem. Brawo My Jastrzębianie.