Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
11 września 2018

Pomaszerują lub pobiegną z psami - dog trekking

Pomaszerują lub pobiegną z psami - dog trekking
fot. pixabay

Do Jastrzębia dotarł popularny dog trekking, który polega na maszerowaniu lub bieganiu z psem.  Zapewne także w naszym mieście znajdzie swoich zwolenników.

Dog trekking to marsz lub bieg z psem na orientację w terenie, a przede wszystkim świetna zabawa i dobry sposób na aktywne spędzanie czasu ze swoim pupilem. W Jastrzębiu odbędzie się 23 września . Każdy posiadacz psa może wziąć w nim udział. Zgłaszając się na start nie można zapomnieć o misce, wodzie i smyczy. Pies musi mieć zapewnione odpowiednie warunki do aktywności.

Trasa przebiega przez las Kyndra. Początek o godzinie 9.30 na parkingu naprzeciw dworca autobusowego Arki Bożka przy ul. Podhalańskiej - tam będzie można spotkać zawodowych treserów psów, którzy w tym dniu służą darmowymi poradami. Będą także stoiska z jedzeniem i napojami, pojawią się firmy, które chętnie zaprezentują asortyment swoich sklepów z artykułami dla zwierząt i profesjonalnie doradzą nie tylko w żywieniu psów, ale także przy wyborze różnego typu akcesoriów do zabawy, nauki i pielęgnacji psa oraz wiele, wiele więcej.

Organizatorem Pierwszego Jastrzębskiego DogTrekkingu TropDoGrzybka jest Rafał Grzybek - zawodowy treser psów, zoopsycholog i właściciel Szkoły Tresury oraz Hotelu dla Psów "TropDoGrzybka".

Imprezę organizuje nie pobierając za to żadnego wynagrodzenia. Warunkiem uczestnictwa jest jedynie wpłata symbolicznej kwoty 10 zł na konto Jastrzębskiego Schroniska dla Zwierząt. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które zostaną ufundowane przez wielu Jastrzębskich Przedsiębiorców. Współorganizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji a jednym z głównych partnerów jest Schronisko dla zwierząt w Jastrzębiu Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przybywa kotów w schronisku Przybywa kotów w schronisku

Temu psu wybito prawie wszystkie zęby. Szuka domu Temu psu wybito prawie wszystkie zęby. Szuka domu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Adan15.09.2018 7:27

Kiedy to będzie?

Gojek15.09.2018 3:04

Bla bla sra.
Też nie czytałem tego arta, bo i poco?
Dla mnie to taki banan jak ty jest "idiotą", ciekawe czy mod to puści...

bla bla bla12.09.2018 9:55

@zwalczaj szczepionkowy terror
"Trasa przebiega przez las Kyndra" - nie dość że id.io.ta to czytać nie potrafi

zwalczaj szczepionkowy terror11.09.2018 22:44

Podajcie ulice, które mam omijać, żeby nie wdepnąć... w takie pomysły...