Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 września 2018

Ukradł alkohol i zaatakował ochroniarzy. Trafił za kraty

Ukradł alkohol i zaatakował ochroniarzy. Trafił za kraty
fot. KMP Jastrzębie

Ukradł ze sklepu alkohol. Następnie szarpał się z pracownikami ochrony. Do całego zamieszania włączył się drugi mężczyzna, który zaatakował pracowników sklepu.

W czwartek, około godziny 10:30 dyżurny jastrzębskiej komendy wysłał patrol na ul. Rybnicką, gdzie według zgłoszenia, w sklepie miało dojść do szarpaniny miedzy pracownikiem a mężczyzną, który dokonał kradzieży. Na miejscu policjanci z jastrzębskiej patrolówki zauważyli pracowników ochrony trzymających agresywnego mężczyznę. Okazało się, że 37-latek skradł alkohol i wybiegł ze sklepu.

- Kiedy w pościg za nim udał się ochroniarz, mężczyzna zaczął się z nim szarpać, po czym chcąc zatrzymać alkohol uderzał go po całym ciele. Całe zdarzenie widział 59-letni mężczyzna, który podbiegł do ochroniarza i uderzył go pięścią w twarz. Agresorzy zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy. W związku z tym, że podczas ostatniej złodziejskiej eskapady 37-letni rabuś użył przemocy, odpowie za kradzież rozbójniczą. Z kolei 59-letni mieszkaniec Rybnika, który uderzył pięścią w twarz pracownika ochrony usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej osoby podejmującej interwencję na rzecz ochrony bezpieczeństwa. Mężczyźni przestępstw tych dopuścili się w warunkach recydywy. Ich dalszy los leży w rękach sądu - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Radio Teheran11.09.2018 8:41

Miasto dziczeje.

Seboc11.09.2018 7:40

Miasto kradnie.

Gość11.09.2018 7:24

Tylko utylizacja świata śmieci

józwa11.09.2018 7:13

Faktycznie , próba odebrania złodziejowi skradziony alkohol to jest ''interwencja na rzecz ochrony bezpieczeństwa''. Tak trzymać ,panie ochroniarz , choćby życiem przypłacić ale nie dopuścić do oddania nawet ćwiartki.