Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 września 2018

Matka mająca 2,5 promila "opiekowała" się dziećmi

Matka mająca 2,5 promila "opiekowała" się dziećmi

31-letnia matka sprawowała „opiekę” nad rocznym synem i 3-letnią córką. Kobieta miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi jej 5 lat więzienia.

Informację o nietrzeźwej matce, jastrzębscy mundurowi otrzymali od pracownicy opieki społecznej, która sprawdzała, czy dzieci mają zapewnioną właściwą opiekę.

- Niestety, okazało się, że matka rocznego chłopca i 3-letnej dziewczynki jest pijana. Mieszkanka Jastrzębia miała ponad 2,5 promila w organizmie. W związku z powyższym pracownica odebrała dzieci od nietrzeźwej matki i umieściła je w zawodowej rodzinie zastępczej. Na miejsce wezwano również zespół pogotowia ratunkowego, który zabrał jastrzębiankę do szpitala - mówi mł.asp. Bogusław Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy. Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem kobieta naraziła życie lub zdrowie dzieci na niebezpieczeństwo, grozić jej będzie kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci

Nocna pijalnia alkoholu przy fontannie solankowej Nocna pijalnia alkoholu przy fontannie solankowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
smerf12512.09.2018 21:19

Czemu nie napiszą skąd jest? Tajemnica?

Kim12.09.2018 10:47

Pijana matka to zla tak? A ksiadz pedofil to cacy . Na nich polujcie .

:-((12.09.2018 9:46

No i co się stało! Z tą nadopiekuńczością to widać te wychowania i zachowanie dzieci np.w sklepach.Są tacy co ,,polują" w taki sposób by odebrać kobiecie dziecko.W każdym razie te dzieci mają lepiej z matką niż w rodzinach zastępczych bądź u zakonnic!

Mokry Marian11.09.2018 22:51

Policja powinna na miejscu tą "Pania" zostrzelać albo przynajmniej zużyć 3 baterie 9V jak nie 4 sztuki ! Jak można dziecko nie napoić.

do Maggi11.09.2018 21:02

Takim babĄ powinno od razu zabierać świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i o ile ją (szkołę ) w ogóle ukończyły ( w co wątpię ) i je ,też od razu , anulować, obraz nędzy twojej pisowni.BabĄ

Gość11.09.2018 19:29

Po co zabrali ją do szpitala ? czyżby biedaczka żle się poczuła, powinni zabrać ją do izby wytrzeżwień.

Gość11.09.2018 17:58

Babe na targ niewolników i sprzedać. Moze nabywca się znajdzie....

Pokaż wszystkie opinie (15)