Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-3°
11 września 2018

Matka mająca 2,5 promila "opiekowała" się dziećmi

Matka mająca 2,5 promila "opiekowała" się dziećmi

31-letnia matka sprawowała „opiekę” nad rocznym synem i 3-letnią córką. Kobieta miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi jej 5 lat więzienia.

Informację o nietrzeźwej matce, jastrzębscy mundurowi otrzymali od pracownicy opieki społecznej, która sprawdzała, czy dzieci mają zapewnioną właściwą opiekę.

- Niestety, okazało się, że matka rocznego chłopca i 3-letnej dziewczynki jest pijana. Mieszkanka Jastrzębia miała ponad 2,5 promila w organizmie. W związku z powyższym pracownica odebrała dzieci od nietrzeźwej matki i umieściła je w zawodowej rodzinie zastępczej. Na miejsce wezwano również zespół pogotowia ratunkowego, który zabrał jastrzębiankę do szpitala - mówi mł.asp. Bogusław Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy. Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem kobieta naraziła życie lub zdrowie dzieci na niebezpieczeństwo, grozić jej będzie kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku

Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
smerf12512.09.2018 21:19

Czemu nie napiszą skąd jest? Tajemnica?

Kim12.09.2018 10:47

Pijana matka to zla tak? A ksiadz pedofil to cacy . Na nich polujcie .

:-((12.09.2018 9:46

No i co się stało! Z tą nadopiekuńczością to widać te wychowania i zachowanie dzieci np.w sklepach.Są tacy co ,,polują" w taki sposób by odebrać kobiecie dziecko.W każdym razie te dzieci mają lepiej z matką niż w rodzinach zastępczych bądź u zakonnic!

Mokry Marian11.09.2018 22:51

Policja powinna na miejscu tą "Pania" zostrzelać albo przynajmniej zużyć 3 baterie 9V jak nie 4 sztuki ! Jak można dziecko nie napoić.

do Maggi11.09.2018 21:02

Takim babĄ powinno od razu zabierać świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i o ile ją (szkołę ) w ogóle ukończyły ( w co wątpię ) i je ,też od razu , anulować, obraz nędzy twojej pisowni.BabĄ

Gość11.09.2018 19:29

Po co zabrali ją do szpitala ? czyżby biedaczka żle się poczuła, powinni zabrać ją do izby wytrzeżwień.

Gość11.09.2018 17:58

Babe na targ niewolników i sprzedać. Moze nabywca się znajdzie....

Pokaż wszystkie opinie (15)